Відгуки

1. СВІТЛАНА

Шановний Денис! Від щирого серця хочу подякувати Вам за допомогу, яку Ви мені надали!) Зізнаюся чесно, спочатку читаючи Ваші пости, я побоювалася до Вас звертатися, так як мені здавалося, що Ви вже надмірно жорстко ставитеся до жінок. Це я вже зараз розумію, що так Ви намагаєтеся достукатися до нас, жінкам, щоб ми задумалися і почали змінюватися! І мене зупиняла не ваша жорсткість, а мої травми, які настільки прижилися в мені і харчувалися мною, що від небажання покидати мене, викликали внутрішній опір уникати змін.

Я дуже вдячна Вам за Ваші провокаційні публікації і пости! Тому що вони стали для мене громом серед ясного неба. Так-жорстко, да- неприємно, а все тому що Ви потрапляєте в найболючіші місця, які ми намагаємося заховати і думаємо, що раз сховала біль за роботою, книгами, спортзалом і іншим, то Її немає! Ваші пости стали саме тим відсутнім стусаном, який змусив мене рухатися вперед!

Але яке ж було моє здивування, коли я не дивлячись на свій страх, вирішила звернутися до Вас. В житті Ви зовсім інший. Так, Ви не сюсюкати, чи не намагаєтесь бути милим – як інші фахівці, але при цьому Ви дуже коректно ведете себе і ніяких натяків на жорсткість, навіть іноді жартуєте) Ви унікальний фахівець, з індивідуальним підходом і особливою методикою роботи. Ви ніби сканували мене, викладаючи всі мої страхи, біль, травми. Крім того, Ви на простому доступною мовою виклали суть моїх проблем, причини їх виникнення, слідство і способи усунення їх. Я була вражена. Я знала, що у мене були серйозні проблеми, але навіть не підозрювала звідки це все тягнулося і наскільки великі наслідки.

Я вдячна, що Ви врятували мене – тому як я відчувала, що вже ходжу по лезу ножа … тому що були не просто проблеми зі здоров’ям, все було набагато серйозніше. Але Ви перевернули мою свідомість, показуючи і розповідаючи, які, здавалося б елементарні речі, яким ми не надаємо значення – часом калічать і ламають нашу психіку і призводять до серйозних захворювань, катастроф! І за це я Вам вдячна!

За півтора місяця системних занять відбулися дуже видимі і значущі зміни:

– пішов мій стан тривоги, який прокидався разом зі мною вранці. Я жила у вічному очікуванні того, що ось-ось щось має статися щось погане і це доводило мене до моторошного стресу і депресії.

– Ви прибрали моє відчуття провини, яке не тільки заважало мені дихати, в прямому сенсі цього слова, а й провокувало інших звинувачувати і карати мене.

– Пам’ятаю, як на протязі багатьох років, день у день я то билася об кути столів, чіпляла ніжки дивана, билися ліктем, спотикалася, падала на рівному місці і ходила постійно в ударах і синцях – це пішло, разом з почуттям провини і неусвідомленою потребою карати себе.

– Зникли мої страхи, які тягнулися багато років: страх бути покинутою, страх помилитися, страх не виправдати очікувань, страх, що на мене нападуть і зроблять боляче.

– А хропіння … то від чого мої близькі страждали довгі роки … Саме вони і помітили те, що зараз моє дихання стало рівним і я практично більше не хроплю.

Я розлучилася з дратівливістю, залежністю від чужої думки, звільнилася від скутості.

– Я стала спокійніше, повернулося почуття власної гідності, впевненості в собі.

– По здоров’ю теж відбулися зміни. Після викидня були проблеми з циклом, але він не тільки відновився, але навіть пройшли періодичні болі, але ж раніше без таблеток не обходилася.

– Мастопатія, яка у мене була з 2012 року, стала відступати.

– Я забула про головні болі і пішла біль з шийного відділу, яка раніше турбувала мене практично кожен день. У мене навіть хода змінилася, відчуваю як зараз можу легко і комфортно йти, розправивши плечі, а раніше ніби у мене на плечах хтось сидів …

У мене зараз таке відчуття легкості, комфорту, гармонії, що хочеться жити і радіти життю! Я вдячна Вам, за Ваш цінний внесок, тому як саме завдяки Вам я ніби народилася заново! Я з гордістю буду рекомендувати Вас усім своїм знайомим, тому що Ви унікальний фахівець! Ви лікуєте і зцілює наші душі і допомагаєте повернутися до життя!

2. НАТАЛІЯ

Денис, дуже вдячна Вам за проведену спільну роботу) Через місяць після останнього заняття, я вже можу судити про результати))

Півроку затишшя і розміреного життя, буквально в один момент перетворилися на низку пригод і подій яких неможливо було уявити)

Були й негативні моменти, але це я так думала, тому що вони спонукали на нові ролі, події і рішення, які я відкладала і не хотіла приймати)

З приводу хвороби шлунково-кишкового тракту, я зараз можу їсти що хочу, до речі, на солодке тягне все рідше)

З’явилося багато шанувальників, хоча останні кілька років, я була непомітна для чоловіків, а зараз і в транспорті підходять знайомитися і на роботі, і в соціальних мережах)

Хочеться жити, цвісти і розвиватися)

Звичайно, проскакують негативні мислішкі, але я намагаюся на них не зациклюватися, адже все добре, а буде ще краще

Шлунок не болить, буває трохи дискомфортно, коли сильно нервую, але по факту, це не так боляче, як було, так і апетит нормальний, і вага стала набирати, немає вже тієї «дистрофії» яка була раніше, можу нарешті то носити свої речі , а не підлітковий 8-й розмір)

Болі при ПМС стали менш помітні, якщо раніше я за тиждень вже знала, що все «наступає» це набряки, божевільні болі і просто жахливе і настрій і стан (за фактом нормально я себе відчувала нормально пару днів на місяць) …

То зараз взагалі цього всього не відбувається, так «по дрібниці» проскакує, як відлуння, але глобально, коли і поворухнутися не можна було – вже такого немає.

Сон налагоджується, все менше і менше я просипають в чотири-п’ять ранку як було раніше щоночі, о котрій не засну, а з засипанням були страшні проблеми (то страшно, то кошмари ..) все одно я прокинусь в одне і теж час, на роботу ще рано, а заснути не можу, а потім цілий день як сновида.

Зараз – тільки до подушки – засинаю, солодко і мирно, як немовля)

3. ЖАННА

Денис, хочу в черговий раз висловити тобі свою подяку за твою працю, за слова, які як завжди в точку, за індивідуальний підхід (адже ти знаєш для мене особисто дуже важливо живе спілкування), за твоє терпіння і витримку, за турботу … .. не перелічити того добра, яке ти дав мені

Коли я прийшла до тебе, то була абсолютно втрачена – ком у горлі через який не можливо було говорити, не любов себе, комплекси, їх безліч, небажання будувати нові відношення і навіть боязнь і відторгнення чоловіків … Після зустрічей з тобою все стало на свої місця) я щаслива! Ком пропав, я себе шалено люблю, комплексів наче й не було, і найголовніше, що я вже в стосунках (після дворічної страйку). Не знаю, що в тебе за чаклунство, але воно працює !!!)) Дуже рада, що ти є в моєму житті!

Хочу побажати тобі всього самого найкращого !!! Хочу щоб ти завжди був !!! і щоб тебе було багато в моїй стрічці в фейсбуці і в Інстаграм. Люблю безмірно.

4. МАРИНА

 Добрий день, Денис! Хочу висловити Вам величезну подяку, що допомогли мені позбутися куріння! Протягом 10 років я не визнавала, що це залежність і думала, що з легкістю зможу з цим розлучитися, коли захочу. Але, на жаль, я могла лише зменшувати кількість сигарет. А спроб кинути курити вистачало на пару-трійку днів, а потім все спочатку. Завдяки Вам і Вашим методикам тепер з гордістю можу заявити – я розлучилася з цією залежністю. Так, перші тижні після наших занять тягнуло … але не стільки хотілося палити, скільки позначався повсякденний ритуал: якщо кава то з сигаретою, поїла- покурила і т.д. Але на сьогодні вже 4 місяці, як не курю! Більше не виникає асоціацій: кава-сигарета), тяги до паління взагалі немає! Відновила свої пробіжки і з подивом помітила, що моя задишка пішла !!!) Відчуваю себе відмінно! Денис – для мене Ви цілитель! Дякую Вам від щирого серця за те благо, яке Ви даєте!

5. ОЛЕНА

О, Денис, і знову шедевр)) звичайно нова планета, планета, на якій я не жила раніше, планета задоволення, радості, впевненості! !!, думаю пам’ятаєш, що з цим були у мене проблемки)) Так ось, на своїй новій планеті, я теж нова, і головне нові всі мої «старі рідні«, в особі чоловіка, нові відносини, новий погляд на життя, і навіть не зацикленний на одному, ну ти зрозумієш)) про що я))

Нова планета, де збуваються мої мрії, Планета, де стоїть захотіти, а тобі вже дарують це 😋. Дякую, тобі Денис, за мою нову планету 💑💖, хоча зізнаюся чесно 😎 не особливо то я тобі й вірила 😂😂😂. Але потом..Благодарю 😘

Ой, ще, ти там сьогодні писав щодо осінньої депресії, ти знаєш, на моїй новій планеті її немає))) 😆😆😆💪✌👌💖

6. МАРІЯ

Я довгий час шукала фахівця що б допоміг мені розібратися в СОБІ, завжди сумнівалася що йду своєю дорогою, особливо коли хтось на мене ображався, завжди відчувала себе винуватою, хоча серце підказувало ВСЕ ГАРАЗД і я вирішила записатися до тебе на прийом, зізнаюся що трохи лякало що у тебе »дорого» подумавши вирішила що не можуть твої послуги коштувати дорожче мого здоров’я, і ​​тут мене інтуїція не підвела.

Читаючи твої пости я відчувала, ТИ, мій порятунок і я не помилилася у своєму виборі. А коли після кількох сеансів терапії я вже не потребувала в окулярах коли на вулицю виходила, взагалі була на сьомому небі від щастя. Ти допоміг мені зняти блоки і страхи які супроводжували мене все життя і заважали розвиватися. Я відчуваю себе повноцінним без комплексів ЛЮДИНА.

Скажу з упевненістю, що ти чудовий цілитель заблукалих ДУШ. Дякую тобі за надану допомогу моїй душі, буду слідувати твоїм порадам і з легкістю йти далі своєю дорогою по життю. Бажаю тобі здоров’я що б ти зміг врятувати ще багато, багато ДУШ, які заблукали. Ти став мені близьким і рідним, я люблю тебе і завжди коли мені знадобитися допомога знаю до кого звернутися.

7. МИКОЛАЙ

Є такий феномен – перерости час і обставини! Це про Вас!

8. ЮЛІЯ

Привіт Денис! Хочу поділитися своїм відкликанням про нашу зустріч. Я весь час відкладала »на потім» консультацію у психолога. Думала, що все вирішиться само собою. І тільки зараз розумію, як я помилялася … Дякую що Ви допомогли мені: – без страхів і утисків озвучити питання, яке мене турбує, отримати підтримку і скласти покроковий план дій; – розібратися з образами і по іншому поглянути на звичні речі; – подивитися на конкретні життєві ситуації під різними кутами і самостійно вирішити, як краще вчинити.

Змінити сприйняття ситуацій і подій, а також поведінкові чинники. Зараз розумію що не потрібно пускати ситуацію на самоплив і сподіватися, що «як-небудь владнається», внутрішні проблеми і конфлікти якщо і забудуться, то тільки на час. Насправді вони нікуди не зникнуть, а тільки посиляться, а слідом за цим можуть прийти захворювання та інші ускладнення. Як відомо всі проблеми у нас в голові. Не потрібно боятися звертатися за допомогою до фахівця своєї справи. Не бійтеся змінювати життя на краще! Спасибі Вам Денис за підтримку і допомогу !!!!!

9. НАТАЛІЯ

Від душі Вас вітаю з Вашим прекрасним днем ​​і бажаю Вам бути завжди здоровим, успішним, за потрібне, бажаним, молодим щасливим і коханим !!!

Але найголовніше хочу сказати «спасибі». Ваші слова, Ваша справа-допомогу, консультування дало свої плоди. Я переходжу дорогу де боялася раніше, пам’ятаєте я Вам казала, і широкі площі.))) Це таке полегшення і кайф що тебе не сковує страх і невпевненість. Це Ваша помощь !!! Багато що ще, але зараз не згадаю, що я зрозуміла т зробила саме після відео-чату з Вами)))

Із задоволенням Вас читаю, і захоплююся, Ви супер в усьому, що робите, говорите, пишіть))))

З повагою і зі святом !!!

10. ВЕРОНІКА

Денис, хочу сказати тобі, що ти мав рацію, коли ми з тобою спілкувалися, ти розумний і правда професіонал, ти крутий психолог))))) Дякую тобі

11. ІРИНА

Привіт Денис!

Давно хотіла написати Вам і висловити свою подяку, але моє щастя ніяк не давало мені вільного часу. Саме щастя яке ви нам з чоловіком подарували!

Ви добре знаєте нашу ситуацію, довгих сім років, я не могла завагітніти, маючи хороші аналізи, лікарі розводили руками, і самі говорили що проблема швидше за все психологічна! І ось, я зустріла вас!

Ви великий професіонал, відразу вказали мені що у мене є страх (хоча мені здавалося що я його поборола) після попередніх пологів, де по лікарську помилку син став дитиною з інвалідність. Ви дуже швидко опрацювали цю проблему і прибрали страх який ставив продуманий бар’єр!

Минуло кілька місяців після нашої роботи з вами, і Про Чудо, я вагітна! Радості не було меж!

І тепер ми батьки ще одного сина, нашого Петрика!

Спасибі вам велике Денис! Працюйте далі, ніколи не опускайте руки, ви лікуєте душі, ви робите сім’ї щасливими! Ще раз велике спасибі!

Дівчатка! Пишіть і спілкуйтеся з Денисом! Він краще будь-якого лікаря Вас вилікує! Навіть від безпліддя!

12. ЛЮДМИЛА

Денис !!! Спасибі вам за час, інформацію, навички і душевне спілкування! Ви дуже цікава людина і вас приємно і цікаво слухати! Сказати що інформації і цінного багато- нічого не сказати, я дізналася просто величезний пласт нових знань, звичок, вправ, навичок, які змінюють життя на краще! ☺️Грамотно і дуже докладно! Для мене просто відкрилися нові горизонти!   Казалось б нічого складного і деякі речі очевидні і прості, але дійти до цього самої було дуже важко (просто відкрили очі!), А й до цього ще дуже багато нового і важливого, потрібного пояснили, навчили! Залишається тільки напрацювати і застосовувати на практиці!

Окрема подяка за позбавлення від деяких страхів, без вас я б не впоралася точно, так би і тягла їх за собою, як чемодан без ручки …

Приємно, що дуже зацікавлені і націлені на результат (іноді навіть здавалося, що більше мене в цьому зацікавлені)), віддаєте 100 відсотків 💯інформаціі / часу / уваги і навіть ще більше)))

За цей час я відчула себе більш цінною, більш гідної. Раніше на фразу чоловіка «ого, які дорогущі!» Я теж відповідала: «так, щось дуже дорого😕», а зараз: «скільки? 😳Всього лише? ☺️ »і змінлива зовнішність чоловіка« звичайно, для тебе хоч десять таких візьмемо! »Мені здається, це прорив)))))

А як швидко і з легкістю я почала робити те, що потрібно, але не дуже хотілось- сама не очікувала такого результату! Зараз навіть уваги не встигаю звернути, як вже зробила ☺️

І це я ще не все «домашні завдання», які ви давали мені, я виконала))) і не всі свої позитивні зміни відстежила!))

І з приводу ціни, як-то читаючи стіну, побачила вашу фразу «так, у мене дорого»   і коли «записувалася на зустріч» була готова почути вартість в 4 рази більше! А зараз, враховуючи скільки інформації цінної отримала, то тепер розумію, що і не в 4 рази цінна та інформація, якою діліться, а ще більше, набагато більше, неоціненно більше !!!!)))

Дякую вам, що робите світ кращим)))

13. ГАННА

«Доброї ночі, Денис) У мене відмінна новость😍😊 Лікувала 💓, а виявляється воно здорове😊 Знайшла ще одне УЗД Див вище Можна Вам завтра зателефонувати? 😊Вибачте що турбую😊

Ви просто Чарівник😍.В хорошому сенсі слова😉.Я пам’ятаю, як ми познайомились😍.Я сама написала Вам, після прочитання Ваших постів протягом пари місяців .Один пост мене «зачепив» 😊.На той момент у мене була депресія, мені не хотілося жити в 36 років (!). ..Був сильний стрес, з яким я не могла самостійно справиться.Я вирішила поговорити з Вами.

З першого слова ми знайшли спільну мову і були на одній хвилі😍на рівні вібрацій .Але на той момент мій організм саботував, мозок пручався, я шкодувала грошей для себе на лікування своєї душі і тіла😊.Слава Богу, що Ви грамотно мене направили в правильне русло☺️.Я прийшла до Вас з букетом захворювань, з важкою депресією, а випурхнула від Вас немов біла чиста голубка😇. З’явилось бажання жити, творити, любити і бути коханою😍.

Я вдячна Вам за це. Тяжкість з моїх грудей пішла, я почала нове життя, думати навіть по-іншому😍.Я полюбила себе початку знову дарувати свою любов оточуючим. Мені приємно займатися добрими справами, благодійністю.Я щаслива.Нещодавно дізналася, що у мене здорове💓, а раніше я лікувалася у кардіолога, носила «Холтер», брала ліки😳. Дякуємо Вам, Денис, що врятували мене😊.Допомогли знову повірити в себе, підняли мою самооцінку☺️.

Я ще не закінчила своє самовдосконалення і тепер продовжую Жити повним життям і радіти всьому, навіть дрібницям😊 Хочеться кардинально змінити своє життя, а мою свідомість Ви перевернули з ніг на голову😍в хорошому сенсі слова. Всім своїм подружкам Вас рекомендую😊😍.А татові моєму окреме спасибі за те, що рекомендував Вас😍, дав посилання на Вашу статтю в інфоюа.Щастя Вам, Здоров’я, Процвітання і Божих Благословенній😍.До зв’язку😊😘

Хотіла написати з любов’ю і повагою❤️😊 ».

14. ОЛЕНА

Доброго ранку Вам, Денис). Здала аналізи, все добре))). Дякую Богові))). А Вам вдячна за терпіння), Ви пророк свого часу). Успіхів Вам у всьому, що Ви робите)

15.  НАДІЯ

Денис, коли слухаєш тебе, дивишся в твої очі, одна з перших думок: «Лицарів давно немає, але ця людина дуже нагадує щось, щось пов’язане з минулим». Знаєш, Денис, зі мною дуже багато людей заводять задушевні розмови або намагаються заводити … .але, коли спілкуєшся з тобою, як ніби чуєш мудрість предків, щось, що давно знала … ..и це особливе спілкування … ..з іншими вібраціями …. Денис, ти для мене настільки витончений, як особистість, що спілкуючись з тобою, відчуваю себе в епосі Ренесансу, культурі якої притаманний світський характер спілкування, на чолі якого стоїть ЛЮДИНА !!!

16. СВІТЛАНА

Денис! Дякую Вам за неймовірні зміни, які стали відбуватися в моєму житті з моменту початку наших з Вами занять! Кілька років тому я зіткнулася з проблемою зайвої ваги! Перепробувала багато способів: розкручені дієтологи з купою дієт, масажі, спортзали, правильне харчування, дробове харчування, препарати для зниження ваги, що в підсумку обійшлося мені в суму трохи більше 2000 доларів. Але ефект від усього цього був мінімальним і короткостроковим. Відмова від багатьох продуктів і спорт тільки гнобили мене, не даючи бажаного результату. Уже здавалося, що я набирала вагу від води … Постійне відчуття голоду і відчай – ось, що супроводжувало мене попередні кілька років.

До знайомства з Вами думала, що причина зайвої ваги – тільки в харчуванні і в недостатній фізичній активності. А то, що причиною цього можуть бути психологічні травми – я б ніколи не подумала! Нас же ніхто цього не вчив! Ніхто про це не говорив! Ми живемо за шаблонами, які не працюють: хочеш схуднути -Іди до дієтолога, який розпише 1001 план харчування! Якщо щось болить – йди до лікаря, який випише тобі 100 препаратів на всі випадки життя!

І ніхто не каже: лікуйте нерви і психіку і буде вам щастя! Ну, немає ж … А я набралася сміливості і ризикнула звернутися до Вас, щоб Ви допомогли мені знайти причини моєї проблеми і розібратися в ній. І в підсумку після консультацій і занять з Вами за 3 місяці без дієт і спорту з 74 кг при зрості 167 см я пострункішала на 4 кг і це тільки початок! У моєму найбільш проблемному місці – боках на талії – пострункішала на 4 см і по всьому тілу помітна пропорційна стрункість.

Із задоволенням дивлюся на себе в дзеркало, надягаю речі, які раніше не дозволяла собі надіти і з задоволенням продовжую спостерігати, як моє тіло набуває красиву, струнку і спортивну форму! Денис, Ви справжній чарівник! Ваша проникливість, унікальні знання, якими ділитеся і здатності лікувати – заслуговує найвищої похвали! Я не знала раніше, хто такий метапсіхогенолог, але тепер знаю – це фахівець, який творить чудеса! Денис Левчук – Ви кращий!

17. НАТАЛЯ

Велике спасибі за Ваші пости. Мені в житті вони дуже допомогли🙂.

18. АЛЕКС

Денис не просто людина яка хоче змінити світ на краще ……… він просто його вже змінює на краще і часом навіть викликом або провокацією …… далеко дивиться …глубоко пережив … ..є що … .як би це правильно сказати … .не порівнювати … .а констатувати … .аналізувати і знає про що говорить … проаналізував мінімум в 3х поколіннях …… врятував себе врятує багатьох ………… і йому не обов’язково було доходити до трагедій просто вміє добре аналізувати і добре розуміє те чим займається …… є звичайно моменти коли потрапляє в халепу і тоді йому пишуть махровий підлітковий егоїзм у нього є і не з усім він стикався щоб судити про це …. ці моменти може бути може бути … немає готовності це зараз обговорювати …… Кожному своє …. але то в основному …. з чим він працює він точно знає і відчуває …… ..

 

Якщо Ви теж втомилися від своїх проблем і хочете вирішити їх, якщо Ви бажаєте почати жити по-новому і готові отримувати гідні Вас результати, тоді прямо зараз можете записатися на консультацію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net