Про себе

 

 

Я Денис Левчук – енергофізіолог, профайлер.

Допомагаю людям вирішувати їх проблеми в сферах: ЗДОРОВ’Я, ОСОБИСТІ і СІМЕЙНІ ВІДНОСИНИ.

 

Володію знаннями, методами і особистим практичним досвідом в таких областях:

 

– натуропатія (природне лікування);

– арттерапія (робота з образами, думками);

– фізиогноміка;

– профайлінг;

– біоенергетика;

– практична психологія;

– духовна психологія;

– психофізіологія;

– НЛП (нейролінгвістичне програмування);

– медитативні практики.

 

 

Мій життєвий і трудовий шлях був дуже різнобічним, багатим на різні непрості випробування, щоб уже «зміцнілим» підійти до початку свого основного шляху – допомоги людям. Перед тим, як в моєму житті настав особливий момент «включення» в цю роботу, отримував безліч повідомлень на цей шлях. Однак всіляко їх ігнорував раніше, чинив опір, і йшов в інші шляхи.

І всякий раз, коли чинив опір, і чим довше, ніс спочатку легкі втрати, а потім більш серйозні. Мене як розвертало різними негативними і незвичайними, часом навіть шокуючими подіями з інших не своїх шляхів, щоб все-таки «поставити» на свій шлях.

 

Ключовою точкою мого повного «включення» допомоги людям став момент, коли в 2016 році захворів мій юний син. На його шкірі в литкової частини ніг, почали з’являтися ледь помітні рожеві плями у вигляді тонких «павутинних» ліній.

Спочатку я і рідні не особливо звертали увагу на даний симптом у сина. Через кілька тижнів ці плями вже стали помітні вже по всій частині його ніг. Звернулися до дерматолога в районну дитячу поліклініку, і паралельно в приватну клініку. Здали аналізи. Лікарі в одному і в іншому місці сказали, що аналізи хороші. Точний діагноз так і не поставили, а лише написали підозру  на васкуліт. Прописали деякі мазі і таблетки, але і це не допомагало. Пройшов приблизно місяць-півтора, а злегка червоні плями вже почали з’являтися на спині, животі, руках. Знову похід до дерматолога, який дав направлення на інші аналізи.

І ці аналізи не показали ніяких відхилень, все в нормі. Після цього нас направили на кафедру дерматовенерології Національної медичної академії київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні. Через кілька днів ми помітили, як ці плями почали з’являтися вже на обличчі сина, і я сказав, що ми більше не будемо здавати аналізи, і не будемо їхати до професорів на кафедру, сам допоможу синові. Усвідомлював, що ситуація дуже критична, що все тіло сина з ніг до голови покрилося яскравими червоними плямами. Вечір. Сажу сина на стілець. Хвилин 30-40 з ним займаюся.

 

Дивлюся, що після нашого заняття у нього очі засвітилися, і почав посміхатися. Питаю його: Синку, як ти себе почуваєш? Папа, відмінно! – каже, посміхаючись.

На наступний ранок, колір плям значно змінився, і замість яскраво червоних, став блідо-рожевим.

– Синку! Я в приємному шоці, – сказала мама дитини.

– А що тато тобі зробив?

– Папа, мене посадив на стілець. Щось говорив мені, і руками помахав, – відповів син мамі.

На другий день, плями на обличчі зовсім зникли. За перший тиждень, повністю зійшли зі спини, з грудей і живота, з рук. Протягом наступних двох тижнів, плями зійшли з області ніг. За три тижні шкіра сина стала чистою і здоровою, як раніше. Крім того, паралельно пішли і симптоми втоми, сонливості, зниження активності і апетиту. Хлопчик став активним, здоровим і сповнений сил.

Взагалі, з дітьми я не працюю. Просто тоді, це був особливий випадок.

 

Я не все можу, і не всі проблеми вирішую, і не всім можу допомогти.

Тому не обіцяю допомогти впоратися з будь-якою проблемою і завданням.

У мене є чіткий визначений перелік послуг і методики роботи.

Проводжу приватні (очні)  консультації в м. Києві, а також в онлайн по відео зв’язку (скайп, фейсбук)  для жителів Києва, та інших міст і країн.

Запрошую Вас на консультацію!

 

 

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net