Про себе

 

 

Я Денис Левчук – енергофізіолог, профайлер відносин, дослідник Духовних і Душевних хвороб людей. Чоловік і батько. Мені 41 рік.

Допомагаю людям вирішувати їх проблеми в сферах: ЗДОРОВ’Я, ОСОБИСТІ і СІМЕЙНІ ВІДНОСИНИ.

 

За десятки років навчання тому, що вмію сьогодні, за роки практичної діяльності допомоги людям, мої клієнти:

 

1. Хто не міг довгі роки завагітніти, при цьому маючи всі нормальні аналізи, або у кого виходило завагітніти, але їх переслідували постійні викидні – народили і стали щасливими Мамами;

2. Хто був з проблемами зору – почали чітко і ясно бачити;

3. Хто боровся із зайвою або малою вагою – отримали гарне, струнке, підтягнуте і здоровою маси тіло;

4. Хто не міг зустріти свою пару – зустрілися і одружилися;

5. Хто хотів розлучитися – чудово налагодили свої сімейні відносини.

 

Одного разу, після довгих років боротьби з собою, я почав піклуватися про свій внутрішній стан, і постійно його вдосконалюючи.

Я давно навчився любити життя без алкоголю і сигарет. Мені подобається чути і розуміти свій Дух, Душу, Вчинки, Емоції, Думки, Енергію, Тіло. Тому, моя особисте і сімейне життя, а так само фізичне здоров’я – в чудовому стані.

Я той, хто не на словах, а на ділі знає, що якщо наводити порядок всередині свого стану, тоді все більше буде порядку і в житті.

Володію знаннями, методами і особистим практичним досвідом в таких областях:

 

– натуропатія (природне лікування);

– арттерапія (робота з образами, думками);

– фізиогноміка;

– профайлінг;

– біоенергетика;

– практична психологія;

– духовна психологія;

– психофізіологія;

– НЛП (нейролінгвістичне програмування);

– медитативні практики.

 

ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ, БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ ВАЖЛИВІ 10 ПУНКТІВ:

 

1. Я не зможу допомогти людині, якщо вона сама не готова собі допомогти. Я не все можу і не всі проблеми вирішую. Тому не обіцяю допомогти всім.

2. Тільки сильні і сміливі люди до мене звертаються. Сильна людина, щоб вирішити проблему, здатна визнати наявність її ВСЕРЕДИНІ СЕБЕ і готова з нею розлучитися. Слабка людина заперечує в собі проблему. Вона продовжує і далі жити в її рутині, перекладаючи свою невдачу, проблему ВІД СЕБЕ на когось, або на щось. Вона думає, що якось само пройде, або час вилікує. До речі, час дуже не любить, коли люди на нього свою відповідальність перекладають, і може за це помститися. Чи не омана думати, що ВІН чогось накоїв в минулому, а ти «ЧАС» замість нього розгрібай?

3. Якщо Ви хочете «СПРОБУВАТИ», тоді краще не починати. Сильні особистості зі мною відразу ДІЮТЬ, активно виявляючи ВОЛЮ і ВІРУ в результат.

4. Я не для всіх і все не для мене;

5. У мене ДОРОГО, що далеко не для всіх. Чому? Тому що точно знаю, що моя робота буде краще за всіх інших, і вона цього варта. Якщо люди вчасно не подбають про свій внутрішній стан зараз, то ціна, яку вони можуть «заплатити» потім, може бути дуууже ВИСОКОЮ. Багато людей, на жаль, в цьому вже переконалися;

6. Знижок у мене немає. Чому? Бо не торгую товарами, а пробуджую кращий комфорт і благополуччя всередині людей, щоб не «знижувати» його знижкою. ЗНИЖКА в даному випадку, це небезпечно для здоров’я моїх клієнтів. На щастя, не можу цього дозволити. З легкістю оплачуючи мій час, Ви гідно інвестуєте в свій ВНУТРІШНІЙ СТАН ЗДОРОВ’Я, що незабаром дасть вам безціні блага в житті, які вже отримали багато моїх клієнти.

7. УВАГА! Що маєш ВСЕРЕДИНІ, то і отримуєш зовні. Тому, моя головна мета, щоб клієнт пішов від мене в стані внутрішнього ПРОЦВІТАННЯ і гармонії;

8. Мені подобається займатися з людьми – індивідуально, враховуючи їх особистісну історію, особливості та характеристики людини. Людина – це ціла субстанція і сховище різноманітної інформації, в чому кожен не схожий на іншого. Отже, кожному його рішення, його індивідуальний «рецепт». Це дозволить персонально Вам отримати максимум моєї уваги, енергії і підтримки, що особливо позитивно вплине на ефективність у вирішенні Вашої проблеми;

9. Одна консультація, заняття, триває за часом – 1,5-2 години;

10. Проводжу консультації очно в м.Києві, або по інтернету (відеозв’язку) для людей, які проживають в будь-якій точці світу.

 

І будь ласка, приділіть особливу увагу цій рекомендації, яку я дав одному хорошому знайомому: Якщо хочеш розлучитися з проблемами по здоров’ю, в особистих і сімейних відносинах – почни створювати здорове середовище всередині себе.

 

І Ви теж хочете? Тоді запрошую Вас на консультацію!

 

 

 

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net