Послуги

ДЛЯ ОСОБИСТОГО І СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ

 

 

Нереалізоване особисте і сімейне життя багатьох людей, є сьогодні болючою епідемією суспільства.

 

  • Перша категорія жінок хоче вийти заміж, але їм чоловіки не пропонують. Або пропонують такі, яких вони не люблять.
  • Друга, вийшли заміж по любові, але їх шлюб перетворився в регулярні претензії один до одного і конфлікти. Сексуальний потяг до партнера почав гаснути, а у кого припинився.
  • Третя, в шлюбі не по любові.
  • Четверта, після одного, або декількох розлучень, взагалі оголосили бойкот заміжжя і розчарувалися в чоловіках. Вони з чоловіками, звичайно, спілкуються, іноді знайомляться, фліртують. У кращому випадку, виберуть партнера тільки для сексу.
  • П’ята, чекають роками, десятиліттями, а хто і до пенсії, саме того самого «ідеального».

Приблизно в таких же сценаріях, знаходиться більшість чоловіків.

У всіх цих людей, як бачимо, можуть бути різні сценарії, проте є щось спільне, що їх усіх об’єднує – це стан глибокої внутрішньої самотності, в чому не кожен сміливо може зізнатися. В основному, жінка скаже, що її чоловік винен, а чоловік скаже, що його жінка винна. Людина отримує такого партнера, якого гідна, бо подібне притягує подібне. Наш партнер і його ставлення до нас – це відображення, дзеркало нашого внутрішнього стану. Тому всі претензії і питання, чому з нами так чи інакше себе поводять, потрібно пред’являти і задавати тільки собі.

Рішення проблеми людини, знаходиться всередині самої людини. Як тільки людина захоче перебудувати себе, змінити себе, вона знайде, що хоче.

До речі, глибоко самотні всередині люди дуже енергетично слабкі, тому вони легко притягують до свого особистого життя явних чи прихованих алкоголіків, наркоманів, зрадників, моральних і фізичних тиранів, ошуканців, шахраїв, і схильні до всякого роду впливам і маніпуляціям.

 

З моєю допомогою Ви зможете вирішити такі завдання:

 

вирішення проблем у відносинах, між подружжям;

позбавлення від самотності;

перевірка вірності чоловіка / дружини;

діагностика і зняття енергоінформаційних захворювань;

зупинка страждань людини через нерозділене кохання;

усунення енергетичних прив’язок до «колишніх»;

аналіз сумісності партнерів;

допомога у виборі «правильного» імені для дитини;

психологічна консультація / допомога.

 

 

ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

 

Людина не хоче хворіти, а хоче бути здоровою. А що вона зробила для того, щоб бути здоровою? Чи може хтось зробити людину здоровою, крім неї самої? Хоча, можна у Бога попросити, і він дасть. А якщо не дасть? Чому Бог повинен людині щось давати, якщо людина навіть не виділяє на це час? Важливо виділити час, щоб зробити аналіз хвороби. Але скільки людей це хочуть зробити?

 

В основному, біжать в аптеку за таблеткою, маззю, мікстурою, або у Бога за свічку хочуть виторгувати здоров’я. Якщо не допомагає, потім біжать за лікарем. Якщо знову не допомагає, тоді біжать за хірургом.

Хтось скаже, що ось ВОНИ вчиняються дії людини, і час виділяється. Вірно, дії і час є, але куди вони спрямовані? Так, на перекладання своєї відповідальності на таблетку, мазь, мікстуру, лікаря, хірурга, Бога. Є всім відоме прислів’я: І на Бога надійся, і сам не зівай.

І сам не зівай – ключове додавання. Тому що багато хто сидить склавши руки, не роблячи висновків зі своїх минулих вчинків. Людина звикла не змінювати себе, свою нервову систему і «розхитує» її ще більше, не змінює свою поведінку і звички, свій спосіб життя, свій світогляд, мислення, ставлення до рідних і близьких, світу, природи, тварин. І при цьому, зіває, наївно думає, що Бог їй допоможе? Ні, не допоможе.

Що ви кличете Мене: «Господи, Господи!» – і не робите того, що Я говорю? (Євангеліє від Луки).

А хто ж тоді допоможе, на кого сподівається? На класичну медицину?

Чому людина біжить за таблеткою, маззю, мікстурою, лікарем, хірургом? Тому що хворіє. А чому людина хворіє? Тому що нервує. А чому людина нервує? Тому що грішить. А що таке гріх? Гріх – це ЗЛОдіяння і ЗЛОмислення, яке людина направляє всередину себе, або на когось, за що вона і її нащадки рано чи пізно розплачуються хворобами та іншими нещастями.

А тепер дайте собі відповідь, будь ласка – Чи може таблетка, мазь, мікстура, лікар, хірург, поставлена ​​свічка в храмі вилікувати злодіяння і зломислення людини? Вірно, не може. Тоді, напрошується і таке питання – Чи лікує офіційна медицина хвороби?

На своєму особистому досвіді розставання від екземи на обох ногах, від багаторічної болю у верхній частині стегна, від зайвої ваги, від ліпоми між бровами, на досвіді сина, про який розповідаю в розділі «про мене», і на практиці допомоги людям, багаторазово переконався , що в кожному людському організмі є всі сили, щоб вилікуватися від будь-якої хвороби, не вдаючись до медикаментів. Єдине, що важливо, так це пробудити ці внутрішні сили до дії. І я добре знаю, як в цьому допомогти тим, хто теж хочуть і готові розлучитися з хворобою.

 

Я з великою повагою ставлюся до багатьох зусиль, яких докладають окремі лікарі і вся медицина в цілому. Однак на мою думку, якби традиційна медицина була б достатньо ефективною і прогресивною, то кількість людей хворих: онкологією, зайвою або малою вагою, безпліддям, безсонням, артритом, гепатитом, моомою, фіброміомою, ендометріозом, депресією, апатією, гіпертонією, діабетом, інсультом, катарактою, глаукомою , циститом, варикозним розширенням вен, недокрів’ям, нервовим виснаженням, хворобами легень, хворобами шлунково-кишкового тракту, хворобами молочних / щитовидних / передміхурових залоз, і іншими захворюваннями, – стрімко б зменшувалася. Але ми бачимо навпаки, їх катастрофічне зростання.

Офіційна медицина не хоче розуміти реальні причини хвороби, а працює лише з їх «поверхнею», зі слідством.

Надивившись на те, як традиційна медицина «прогресує» свої «класні» методи, спритно оперуючи і видаляючи людям їх «зайві» органи, опромінюючи або припікаючи їх, отруюючи організми різними антибіотиками, хіміотерапією, мікстурами, пригнічуючи і заганяючи хвороби глибоко всередину, – вважаю сучасну медицину найбільшим обманом і небезпекою для суспільства.

Знайдете Ви такого хірурга, який скаже своєму пацієнтові: Я не буду різати, вирізати, або опромінювати тобі орган, тому що причини твоєї хвороби в неправильному мисленні і способі життя, забрудненому організмі токсинами, виснаженні нервової системи, поганому догляду за тілом, що накопичилися образи , пригніченому гніві, проблеми в роду? Які лікарі це пояснюють своїм пацієнтам?

Розумію, що не всі люди це здатні зрозуміти. Зате, деякі вже усвідомили, що всі їхні хвороби, це результат їх власних помилок, дій чи бездіяльності.

Пора нам всім зрозуміти, що наш внутрішній стан формує нашу поведінку, яка і визначає наше здоров’я.

Щоб допомогти організму бути здоровим, потрібно комплексно виправити його душевні функції і травми, розумові, і фізичні. Це і є єдиний і природний спосіб до справжнього  зцілення.

 

Важливо нагадати, якщо хто забув або не знав, що батько медицини Гіппократ, а також найвідоміший медик, хірург і філософ Гален, були великими прихильниками психологічної медицини. Гіппократ є одним з перших, хто вчив, що захворювання виникають внаслідок природних факторів, порушення харчування, звичок і характеру життя людини.

Відзначу також не всім відомий факт, що багато наукових дисциплін вийшли якраз з нетрадиційних знань: астрономія з астрології, хімія з алхімії, і інші. І сучасна класична медицина теж веде свій початок з багатьох стародавніх знань наших далеких предків, з так званої старовинної медицини.

 

Наука ще багато чого не змогла пояснити, і не пояснить.

Крім того, хто знає про українських козаків-характерників і що вони вміли, досить добре зрозуміє різницю між сучасною і давньою медициною.

Є такі знання і закони природи, які завжди актуальні, незалежно від того, який час був вчора, або є сьогодні, чи буде завтра. Стародавня медицина в особі її представників їх поважала. Поступово ці знання почали забуватися, ігноруватися, і сучасне покоління медицини створило свої методи «лікування». Я раніше говорив, і багато статей писав, що класична медицина стрімко втрачає свої позиції і стає багато в чому неефективною. Що майбутнє не за класичною медициною, а за тими забутими стародавніми знаннями і способами лікування, завдяки яким і з’явилася наукова медицина.

 

Я неодноразово попереджав раніше, що скоро вона завалиться, і це буде основним «повідомленням», коли багато країн почнуть поетапно переглядати свій погляд на медицину в цілому. І це скоро настало в 2019-2020 році, коли всі ми побачили, як світова «просунута» медицина була покладена на «лопатки» коронавірусом. Я говорив, що фармацевтичні компанії будуть поступово знижувати свої виробництва. Але це не зараз, а трохи пізніше відбудеться.

 

І в завершенні хочу процитувати думки деяких авторитетних особистостей, і найвидатніших людей минулого.

 

«Замість того, щоб в хворому організмі підняти енергетичний баланс, сучасна клініка намагається підтримати гарячу війну проти різних агресій, абсолютно нехтуючи значенням енергетичного балансу організму. Рівень же життя людського організму пропорційний обсягу енергії. Якщо організм долає всі нападки на нього, то здоров’я людини цілком забезпечено. Якщо ж енергетичний баланс нижче середнього, організм не зможе чинити опір болючим агресіям і безнадійно захворіє. Незнання цієї простої, але першорядної фізіологічної істини, якою передбачала стара клініка, позбавила сучасну медицину направляючої ідеї, загальної для всієї патології … ». (Абрам Соломонович Залманов – доктор медицини).

 

«Серед впливів, що укорочують життя, переважне місце займають страх, печаль, смуток, туга, легкодухість, заздрість, ненависть». (Крістоф Вільгельм Гуфеланд – лейб-медик прусського короля Фрідріха Вільгельма III).

 

 

«Як не можна приступити до лікування ока, не думаючи про голову, або лікувати голову, не думаючи про весь організм, так само не можна лікувати тіло, не лікуючи душу». (Сократ).

 

«Його кров загусає, поширюючи такий же нудотний запах, як вода в болоті, вона згортається і чорніє, подібно смертної ночі. Його кістки спотворюються, робляться крихкими, вони покриваються вузлами зовні, і розкладаються зсередини, а потім лопаються навпіл, як камінь, що падає зі скелі. Шкіра стає жирною і пухкою від води в ній, і на ній утворюється кірка і потворні нариви. Його нутрощі наповнюються огидними нечистотами, що утворюють гниють смердючі потоки, в яких гніздиться безліч поганих черв’яків. Очі його тьмяніють, поки не запанує в них глибока ніч: вухами його опановує глухота і панує в них гробова тиша. Отже, в кінці кінців, втрачає син людський життя через власні помилки, і через те, що він не зміг навчитися поважати закони своєї Матері, а лише здійснював помилки, одну за одною. Тому всі дари його Матері-Землі були відняті у нього: дихання, кров, кістки, шкіра, нутрощі, очі і вуха, і, врешті-решт, – саме життя, якої Мати-Земля нагородила його тіло ». (Ісус Христос).

 

З моєю допомогою Ви зможете дізнатися реальні причини захворювання і розлучитися з ними.

 

 

ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КОМФОРТУ

 

Не всі люди замислюються про те, яка була історія будинку, квартири і всього, що там всередині знаходиться, які вони купують, або орендують: чим там займалися минулі жителі, помер чи хто там, чи хворів тяжкими хворобами, яка енергетика в цілому там, і багато іншого.

Все, що нас оточує, і всі хто нас оточують, позитивно або негативно впливають на нас. Тому, дуже важливо розуміти, в якому ми знаходимося просторі, хто і що в нашому оточенні. Все має пам’ять, і ця пам’ять легко передається від людини до людини, і від будь-якого неживого предмета, матерії, об’єкта чи території до людини.

Окремо варто приділяти увагу і тому: якої форми світильники в приміщенні, які, де і як розташовані дзеркала, які вхідні двері, якої форми кімнати, яке ліжко і де розташовано, які картини, які рослини і де розташовані, і багато іншого.

«Захворювання» будинків, квартир, приміщень, можуть передаватися його мешканцям. Ігнорування даних моментів, часто може бути теж причиною поступового погіршення здоров’я людей, втрати сил, конфліктів з домашніми, інших невдач, і навіть в деяких випадках привести до летального результату.

З моєю допомогою Ви зможете вирішити такі завдання:

 

– провести аналіз обраного Вами приміщення і його предметів (будинок, квартира, офіс), перш ніж в нього в’їхати, якщо це покупка, оренда колишньої у використанні нерухомості;

– вибрати сприятливу територію землі для побудови будинку, офісної будівлі, а також безпечно сумісну з Вами форму проекту;

– спланувати комфортну зовнішню і внутрішню «начинку» приміщення.

 

 

ДЛЯ БІЗНЕСУ

 

Хороший керівник знає, щоб побудувати ефективну команду, важливо зробити якомога менше помилок в підборі персоналу. І знаменита фраза: «Кадри вирішують все» – є тому підтвердженням.

Традиційна кадрова методологія підбору і оцінки персоналу (структуроване інтерв’ю, професійні та психологічні тести, рекомендації з минулих місць роботи), це, звичайно ж – добре, з одного боку. З іншого боку, дана методологія багато в чому не забезпечує внутрішню кадрову безпеку. В результаті чого, прийнятий на ту чи іншу позицію співробітник, спочатку який  високо відповідає всім критеріям оцінки своїх особистісних і професійних якостей, з часом може наносити різного роду збиток, як колективу, так і компанії.

Деякі «хороші» співробітники починають «зливати» інформацію конкурентам або створюють схеми фінансових крадіжок, або перекладають свою відповідальність на колег, або займаються на роботі пошуком партнера для відносин і вирішенням своїх особистих проблем, або агресивно, гордовито і зневажливо поводяться по відношенню до колег , або застосовують різні способи шантажу і маніпуляцій.

Багато керівників знають, що куди направлено увагу людини, туди йде його енергія. З цього випливає, що все те зло-поведінку, яке творить «хороший» співробітник усередині колективу, неусвідомлено забирає увагу / енергію / силу не тільки у своїх колег, а й колег з інших відділів / підрозділів, що означає, забирає силу і у самої компанії. «Завдяки» цьому, у деяких співробітників можуть з’явитися навіть такі симптоми:

 

– різке зменшення мотивації до робочих завдань;

– зниження бажання приходити на роботу, що пізніше може перерости – хочу звільнитися, і піти в іншу компанію;

– збільшення втоми;

– конфлікти з домашніми;

– загострення хронічних захворювань;

– збільшення нервозності;

– відчуття самотності, пригніченості.

 

Мудрі власники компаній і керівники розуміють, що стан їх персоналу безпосередньо впливає на результативність і успіх компанії в цілому. Тому, відповідь на питання: Чи зможе співробітник або відділ з вищевикладеними симптомами бути максимально ефективним для компанії, маючи всередині структури токсичних людей-руйнівників? – цілком очевидний.

Таких «талановитих» людей і їх прихований токсичний потенціал, можна проявити відразу ж на етапі прийому на роботу, скориставшись моїми послугами нетрадиційного аналізу і оцінки людини – профайлінг. Крім того, виявляти і потенційно небезпечних осіб можна з числа співробітників, які на даний момент працюють в компанії. Безсумнівно, вигідніше і безпечно попереджати «хворобу» до її початку, ніж лікувати її.

Окрему увагу варто приділяти і сумісності співробітників між собою. Є багато класних фахівців, але за своєю природною вродженої фізіології їх енергетика не сумісна з енергетикою окремих колег. Звідси втрачається стабільність і здатність до партнерства.

Ключову роль у вдалому старті і успішному розвитку бізнесу грає якісний вибір і співзасновника, якщо бізнес вибудовується на партнерських взаєминах. Багатьом знайомі випадки, коли спочатку зроблений невірний вибір партнера, пізніше привів до невирішених конфліктів або зради, або розділу бізнесу, або фінансових втрат, або банкрутства, або трагічному зведенню «рахунків».

 

Напевно, Ви теж помітили, що в усьому світі зараз почалася зміна епохи. Ця зміна почалася не сьогодні. Перед кожною зміною епохи людям дається час для переходу в нову. У кожній епосі є свої цінності і завдання, є своя програма розвитку світу. Тих, хто не переходить, починає «зносити». Це стосується всіх суб’єктів суспільства / світу – людей, сфер діяльності, і бізнесу теж. Тобто, якщо суб’єкт не хоче розуміти і приймати цінності нової епохи і її програму, якщо не хоче трансформуватися, якщо хоче тягнути за собою свої минулі пережиті цінності і стратегії, свої милиці і рани, тих система відразу СОСсканує, як – брак, і такий суб’єкт може відразу або поступово припинити своє існування. Умовно кажучи, нова епоха робить природне вибракування неякісного або прожитого минулим часом носія. Я про це попереджав 4-5 років тому, хто стежить за моїми публікаціями в мережі. Ні, це не пророцтва, як може комусь здатися, це очевидні процеси в природі, просто не всі люди їх хочуть помічати.

 

Є такі події в світі, які заздалегідь розписані. Розвиток світу теж заздалегідь розписано. І піти від цих доріг, що ведуть до цих подій людина не може. Якщо навіть людина закриється в будинку і буде лежати на дивані, її все одно піднімуть з дивана і запропонують взяти те, що їй призначене. Інша справа, чи захоче вона це прийняти?

Дуже часто з нами трапляються такі події, які не залежать від нашої волі, нашої віри чи переконань, або НЕ віри у що-небудь.

Вважаю, що на мою пропозицію звернули увагу власники бізнесу, директори компаній і підприємств, керівники напрямків і підрозділів, які хочуть розвиватися в новій епосі.

 

Я пропоную новий підхід ведення кадрової культури бізнесу – сформувати команду енергетично сумісних між собою людей, які люблять компанію не тільки в моменти її зростання і виплати заробітної плати, а й в моменти проходження перешкод, потенціюють її, поважають своїх колег і доповнюють один одного, при різниці своїх компетенцій, особистих і професійних якостей.

Я пропоную подивитися наскільки людина буде ефективною або даремною для організації, наскільки вона буде відданою або зрадником, наскільки вона буде чесною або брехливою, наскільки вона буде працьовитою або ледачою і багато іншого.

Я пропоную подивитися справжні цілі, мотиви і бажання людей, і наскільки вони збігаються з цілями компанії, команди, і окремими співробітниками.

 

Щоб зробити профайлінг кандидата / кандидатів, або чинного співробітника / співробітників, мені не обов’язково з ними спілкуватися особисто. Досить буде декількох фотографій людини, її ім’я / прізвище та дати народження. У деяких випадках можу проводити і особисту співбесіду. Можлива співпраця як очна – на Вашій території, так і дистанційна.

 

Співпраця зі мною забезпечить Вам максимальну кадрову безпеку, поліпшить мікроклімат всередині колективу, підвищить мотивацію персоналу до роботи, відділів і підрозділів в цілому, гарантовано приверне сумлінні та професійні кадри, що сприятливо вплине на зростання компанії.

Контакти

+38 (097) 579-48-28

  • levchuk-home@ukr.net