Послуги

ДЛЯ ОСОБИСТОГО І СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ

 

 

Як зрозуміти моя це людина чи ні?

Як створити щасливі стосунки?

 

 

Напевно зі мною погодяться, що ці питання собі задають багато людей.

 

 

Нереалізоване особисте і сімейне життя багатьох людей, є сьогодні болючою епідемією суспільства.

 

  • Перша категорія жінок хоче вийти заміж, але їм чоловіки не пропонують. Або пропонують такі, яких вони не люблять.
  • Друга, вийшли заміж по любові, але їх шлюб перетворився в регулярні претензії один до одного і конфлікти. Сексуальний потяг до партнера почав гаснути, а у кого припинився.
  • Третя, в шлюбі не по любові.
  • Четверта, після одного, або декількох розлучень, взагалі оголосили бойкот заміжжя і розчарувалися в чоловіках. Вони з чоловіками, звичайно, спілкуються, іноді знайомляться, фліртують. У кращому випадку, виберуть партнера тільки для сексу.
  • П’ята, чекають роками, десятиліттями, а хто і до пенсії, саме того самого «ідеального».

Приблизно в таких же сценаріях, знаходиться більшість чоловіків.

У всіх цих людей, як бачимо, можуть бути різні сценарії, проте є щось спільне, що їх усіх об’єднує – це стан глибокої внутрішньої самотності, в чому не кожен сміливо може зізнатися. В основному, жінка скаже, що її чоловік винен, а чоловік скаже, що його жінка винна. Людина отримує такого партнера, якого гідна, бо подібне притягує подібне. Наш партнер і його ставлення до нас – це відображення, дзеркало нашого внутрішнього стану. Тому всі претензії і питання, чому з нами так чи інакше себе поводять, потрібно пред’являти і задавати тільки собі.

Рішення проблеми людини, знаходиться всередині самої людини. Як тільки людина захоче перебудувати себе, змінити себе, вона знайде, що хоче.

До речі, глибоко самотні всередині люди дуже енергетично слабкі, тому вони легко притягують до свого особистого життя явних чи прихованих алкоголіків, наркоманів, зрадників, моральних і фізичних тиранів, ошуканців, шахраїв, і схильні до всякого роду впливам і маніпуляціям.

 

З моєю допомогою Ви зможете вирішити такі завдання:

 

 

– вирішити проблеми у відносинах;

– позбутися  самотності;

– перевірити вірність партнера;

– діагностувати і зняти енергоінформаційні захворювання;

– зупинити страждання через нерозділене кохання;

– усунути енергетичні прив’язки до «колишніх»;

– провести аналіз сумісності з партнером;

– отримати психологічну допомогу.

 

 

ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

 

Людина не хоче хворіти, а хоче бути здоровою. А що вона зробила для того, щоб бути здоровою? Чи може хтось зробити людину здоровою, крім неї самої? Хоча, можна у Бога попросити, і він дасть. А якщо не дасть? Чому Бог повинен людині щось давати, якщо людина навіть не виділяє на це час? Важливо виділити час, щоб зробити аналіз хвороби. Але скільки людей це хочуть зробити?

 

В основному, біжать в аптеку за таблеткою, маззю, мікстурою, або у Бога за свічку хочуть виторгувати здоров’я. Якщо не допомагає, потім біжать за лікарем. Якщо знову не допомагає, тоді біжать за хірургом.

Хтось скаже, що ось ВОНИ вчиняються дії людини, і час виділяється. Вірно, дії і час є, але куди вони спрямовані? Так, на перекладання своєї відповідальності на таблетку, мазь, мікстуру, лікаря, хірурга, Бога. Є всім відоме прислів’я: І на Бога надійся, і сам не зівай.

І сам не зівай – ключове додавання. Тому що багато хто сидить склавши руки, не роблячи висновків зі своїх минулих вчинків. Людина звикла не змінювати себе, свою нервову систему і «розхитує» її ще більше, не змінює свою поведінку і звички, свій спосіб життя, свій світогляд, мислення, ставлення до рідних і близьких, світу, природи, тварин. І при цьому, зіває, наївно думає, що Бог їй допоможе? Ні, не допоможе.

Що ви кличете Мене: «Господи, Господи!» – і не робите того, що Я говорю? (Євангеліє від Луки).

А хто ж тоді допоможе, на кого сподівається? На класичну медицину?

Чому людина біжить за таблеткою, маззю, мікстурою, лікарем, хірургом? Тому що хворіє. А чому людина хворіє? Тому що нервує. А чому людина нервує? Тому що грішить. А що таке гріх? Гріх – це ЗЛОдіяння і ЗЛОмислення, яке людина направляє всередину себе, або на когось, за що вона і її нащадки рано чи пізно розплачуються хворобами та іншими нещастями.

А тепер дайте собі відповідь, будь ласка – Чи може таблетка, мазь, мікстура, лікар, хірург, поставлена ​​свічка в храмі вилікувати злодіяння і зломислення людини? Вірно, не може. Тоді, напрошується і таке питання – Чи лікує офіційна медицина хвороби?

На своєму особистому досвіді розставання від екземи на обох ногах, від багаторічної болю у верхній частині стегна, від ліпоми між бровами, на досвіді сина, про який розповідаю в розділі «про мене», і на практиці допомоги людям, багаторазово переконався , що в кожному людському організмі є всі сили, щоб вилікуватися від будь-якої хвороби, не вдаючись до медикаментів. Єдине, що важливо, так це пробудити ці внутрішні сили до дії. І я добре знаю, як в цьому допомогти тим, хто теж хочуть і готові розлучитися з хворобою.

 

Я з великою повагою ставлюся до багатьох зусиль, яких докладають окремі лікарі і вся медицина в цілому. Однак на мою думку, якби традиційна медицина була б достатньо ефективною і прогресивною, то кількість людей хворих: онкологією, зайвою або малою вагою, безпліддям, безсонням, артритом, гепатитом, моомою, фіброміомою, ендометріозом, депресією, апатією, гіпертонією, діабетом, інсультом, катарактою, глаукомою , циститом, варикозним розширенням вен, недокрів’ям, нервовим виснаженням, хворобами легень, хворобами шлунково-кишкового тракту, хворобами молочних / щитовидних / передміхурових залоз, і іншими захворюваннями, – стрімко б зменшувалася. Але ми бачимо навпаки, їх катастрофічне зростання.

Офіційна медицина не хоче розуміти реальні причини хвороби, а працює лише з їх «поверхнею», зі слідством.

Надивившись на те, як традиційна медицина «прогресує» свої «класні» методи, спритно оперуючи і видаляючи людям їх «зайві» органи, опромінюючи або припікаючи їх, отруюючи організми різними антибіотиками, хіміотерапією, мікстурами, пригнічуючи і заганяючи хвороби глибоко всередину, – вважаю сучасну медицину найбільшим обманом і небезпекою для суспільства.

Знайдете Ви такого хірурга, який скаже своєму пацієнтові: Я не буду різати, вирізати, або опромінювати тобі орган, тому що причини твоєї хвороби в неправильному мисленні і способі життя, забрудненому організмі токсинами, виснаженні нервової системи, поганому догляду за тілом, що накопичилися образи , пригніченому гніві, проблеми в роду? Які лікарі це пояснюють своїм пацієнтам?

Розумію, що не всі люди це здатні зрозуміти. Зате, деякі вже усвідомили, що всі їхні хвороби, це результат їх власних помилок, дій чи бездіяльності.

Пора нам всім зрозуміти, що наш внутрішній стан формує нашу поведінку, яка і визначає наше здоров’я.

Щоб допомогти організму бути здоровим, потрібно комплексно виправити його душевні функції і травми, розумові, і фізичні. Це і є єдиний і природний спосіб до справжнього  зцілення.

 

Важливо нагадати, якщо хто забув або не знав, що батько медицини Гіппократ, а також найвідоміший медик, хірург і філософ Гален, були великими прихильниками психологічної медицини. Гіппократ є одним з перших, хто вчив, що захворювання виникають внаслідок природних факторів, порушення харчування, звичок і характеру життя людини.

Відзначу також не всім відомий факт, що багато наукових дисциплін вийшли якраз з нетрадиційних знань: астрономія з астрології, хімія з алхімії, і інші. І сучасна класична медицина теж веде свій початок з багатьох стародавніх знань наших далеких предків, з так званої старовинної медицини.

 

Наука ще багато чого не змогла пояснити, і не пояснить.

Крім того, хто знає про українських козаків-характерників і що вони вміли, досить добре зрозуміє різницю між сучасною і давньою медициною.

Є такі знання і закони природи, які завжди актуальні, незалежно від того, який час був вчора, або є сьогодні, чи буде завтра. Стародавня медицина в особі її представників їх поважала. Поступово ці знання почали забуватися, ігноруватися, і сучасне покоління медицини створило свої методи «лікування». Я раніше говорив, і багато статей писав, що класична медицина стрімко втрачає свої позиції і стає багато в чому неефективною. Що майбутнє не за класичною медициною, а за тими забутими стародавніми знаннями і способами лікування, завдяки яким і з’явилася наукова медицина.

 

Я неодноразово попереджав раніше, що скоро вона завалиться, і це буде основним «повідомленням», коли багато країн почнуть поетапно переглядати свій погляд на медицину в цілому. І це скоро настало в 2019-2020 році, коли всі ми побачили, як світова «просунута» медицина була покладена на «лопатки» коронавірусом. Я говорив, що фармацевтичні компанії будуть поступово знижувати свої виробництва. Але це не зараз, а трохи пізніше відбудеться.

 

І в завершенні хочу процитувати думки деяких авторитетних особистостей, і найвидатніших людей минулого.

 

«Замість того, щоб в хворому організмі підняти енергетичний баланс, сучасна клініка намагається підтримати гарячу війну проти різних агресій, абсолютно нехтуючи значенням енергетичного балансу організму. Рівень же життя людського організму пропорційний обсягу енергії. Якщо організм долає всі нападки на нього, то здоров’я людини цілком забезпечено. Якщо ж енергетичний баланс нижче середнього, організм не зможе чинити опір болючим агресіям і безнадійно захворіє. Незнання цієї простої, але першорядної фізіологічної істини, якою передбачала стара клініка, позбавила сучасну медицину направляючої ідеї, загальної для всієї патології … ». (Абрам Соломонович Залманов – доктор медицини).

 

«Серед впливів, що укорочують життя, переважне місце займають страх, печаль, смуток, туга, легкодухість, заздрість, ненависть». (Крістоф Вільгельм Гуфеланд – лейб-медик прусського короля Фрідріха Вільгельма III).

 

 

«Як не можна приступити до лікування ока, не думаючи про голову, або лікувати голову, не думаючи про весь організм, так само не можна лікувати тіло, не лікуючи душу». (Сократ).

 

З моєю допомогою Ви зможете дізнатися реальні причини захворювання і розлучитися з ними.

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net