Якщо виносити мозок своїй дитині

Поділитися:

Багато жінок не тільки виносять мозок своїм чоловікам, а й дітям.

Такі матусі люблять контролювати своїх дітей навіть з роботи, а по приходу додому думають про робочі проблеми, що не встигли, і що ж буде якщо не зроблять. Тобто, вони з дому примудряються контролювати свою роботу, а з роботи контролюють будинок, і дитину, і чоловіка, і домашніх тварин.

Вони часто докоряють своїх дітей, чоловіків, кажуть, що і як правильно, як варто жити, а як не варто.

Це такі – ТРИВОЖНІ дуже матусі, ну і контролерші.

Таким чином, матуся, пригнічує у дитини бажання ДІЛИТИСЯ з мамою своїми емоціями і чимось своїм важливим, що призводить до звички БУТИ ЗАМКНУТОМУ, ВСЕ В СОБІ.

А Ви подивіться яка величезна кількість людей в суспільстві, особливо чоловіки ЗАКРИТІ, замкнуті, БОЯТЬСЯ виражати свої емоції? Привіт МАМАМ в дитинство.

Упевнений, ви розумієте, чому говорять: В тихому болоті чорти водяться.

Так ось. Такі матусі, замість того, щоб сформувати свідоме ставлення дитини до життя, формують йому невротичне.

Якщо мама обмежує свободу дитини з дитинства, то крім як в невротика дитина не перетвориться. Я не кажу про те, щоб дати йому ПОВНУ свободу, але достатню, щоб розвивався зрілий в майбутньому чоловік або жінка.

Часто в консультаціях і заняттях кажу жінкам, у яких проблеми в стосунках з дітьми:

Перестати контролювати свою дитину, перестань йому вкладати свій УМ, перестань бути його тінню. Як він стане дорослим, як буде жити своїм світоглядом, розумом, досвідом, якщо ти постійно «носиш його на руках»? Дай йому отримати свій досвід, прожити його.

Ти ж зрозумій, що якщо ти його захищаєш від якогось негативного досвіду в 10 років, то він його аналог отримає, наприклад, в 25 років. І буває так, що вже краще деякі досвіди отримати і прожити їх в 10, в 15 років, ніж в 25, 30, або 50 років, бо наслідки можуть бути різні. Це приблизно так, як краще вітрянку пережити в 1 рік, ніж в 15 років.

Перестаньте ламати своїм дітям психіку з дитинства, прибирайте свої НЕВРОЗИ вчасно у фахівця, щоб ваші діти в невротика не виросли, і щоб не носити їх на руках в тривозі до старості.

 

204 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net