Яка жінка за профілем найнебезпечніша

Поділитися:

Сьогодні, шановні читачі, я з Вами вирішив поділитися одним зі своїх спостережень, яке буде для чоловіків особливо корисним. Ну а жінок, яких це торкнеться, нехай самі вирішують, дратуватися їм на себе, або з цього роздратування отримати користь, ресурс.

Колись у мене була мета, щоб дізнатися краще жінок: хто вони такі, що хочуть, навіщо живуть, що і хто їм подобається або не подобається, чого бояться, що і як приховують, де і як відпочивають, які їх проблеми і як свої проблеми вирішують, і багато іншого.

Просто в 20 років я думав, що добре знаю жінок, але після 30 років зрозумів, що їх взагалі не знаю.

Знайомство з дівчиною мені ніколи раніше не створювало комплексів і страхів, тому якщо хотів, завжди знайомився легко і сміливо, незалежно від місця.

 

Був у мене такий період в житті, коли на протязі 3-5 років активно знайомився і спілкувався з жінками. З багатьма з них «скріплював» дружбу в соціальних мережах.

Вони мені багато про себе розповідали, про своє життя, про свої проблеми, ділилися і радощами. Потім така цікавість перейшла в професійне консультування і допомогу.

По ходу вже якось автоматично виходило розуміти, яка одна або інша жінка в житті, і з’єднувати її особливості з аватаркою, і за профілем в цілому.

 

Наш профіль в соціальних мережах, звичайно, це не єдине, що про нас говорить – хто ми, і так далі. Є ще безліч інших маркерів і печаток на нас, а так само способів сканування особистості. Обожнюю цим займатися!

Отже, про небезпечну частину жінок. Їх часто називають «инста-тёлочками». Це дівчата не обов’язково якоїсь однієї професії. Вони трудяться в різних сферах.

Варто окремо відзначити, що багато жінок психологи теж дуже люблять бути «инста-тёлочками». Напевно, це єдиний талант таких жінок звернути на себе увагу. Зараз же це модно, сучасно. Чому ж не скористатися, правда?

 

Деякі особливості таких жінок по фото:

– Зухвала, яскрава, кричущий одяг, часом навіть шокуючий, яскравий макіяж, як спосіб звернути на себе увагу;

– Вони себе подають не просто в різних настроях, а майже завжди з сексуальним закликом;

– На їх фото показані їх найкращі, НАЙВИГІДНІШІ, і достойні риси обличчя, пози, частини тіла: груди, волосся, ноги, губи, шия, вилиці, зуби, і так далі. Часто такі жінки роблять акцент уваги і на свої татуювання, пірсинг.

Звичайно, цих особливостей дуже багато, але я виділив зараз самі легко помітні кожній людині, яка не володіє навичками фізиогноміки, профайлінгу особистості.

 

Такі жінки, не вельми стабільні в стосунках з чоловіками. Я спеціально зробив раніше акцент на НАЙВИГІДНІШІ. Вони не здатні до партнерських, довірчих відносин. Тобто, практично всі їхні взаємини з чоловіками, а так само з іншими людьми шикуються за принципом: Чим ти МЕНІ можеш бути корисним? Або, за такою моделлю: Що я отримаю (яку вигоду) від чоловіка?

До речі, в статті про те «ХТО ТАКА БАГАТА І БІДНА ЖІНКА» я написав так: Бідна жінка думає – Що я отримаю (яку вигоду) від чоловіка? Багата жінка думає – Що я дам чоловікові? Там привожу 40 найцікавіших прикладів багатої і бідної жінки, хто не прочитав, прочитайте.

 

Такі «инста-тёлочки»  ставляться до відносин, як до бізнесу. Їм здається, що вони цільні особистості, але самі цим особистісним суб’єктом не є, оскільки цінують тільки ОБ’ЄКТИ у особистості. Одна з ознак цілісної особистості – це цінувати не об’єкти, а цінувати СУБ’ЄКТИ. Для них важливо ні те, яка ти особистість, яка ти людина, а що можна з тебе  «поиметь».

Такі жінки, коли приходять в магазин, або, коли купують якусь послугу, поводяться зарозуміло з позиції: ВИ МЕНІ ПОВИННІ, адже я ж Вам плачу. Тобто і ці відносини вони вибудовують не з позиції партнерства, а «я тут головна».

Як бачимо, друзі, є достатньо підстав сказати, що це одні з ознак особистісного розладу. Тому, рекомендую таких жінок остерігатися.

 

 

 

287 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net