Як розвинути чоловічу і жіночу єдність в наш час

Поділитися:

Це питання я собі задав перший раз в 31 рік і тільки близько року тому, отримав на нього відповідь.

Тема не проста, і, звичайно ж, в одній статті, її всю не викрити.

 

Проблеми, які призвели до численних розлучень

 

Уже не перший рік помічаю, що суспільство наближається до великої шлюбно-сімейної катастрофи. Важливо оперативно перебудовуватися, щоб переглянути своє ставлення до цього, як і всьому суспільству, так і державі. Причин цієї громадської біди дуже багато. І, про одну з них, хочу Вам розповісти, а також про способи її вирішення.

 

Сьогодні мені 37 років, і в свої роки маю достатньо знань того, щоб відкрито заявити:

  1. Про те, хто така жінка, важливо говорити дівчаткам з самого раннього дитинства, а хлопчикам – так це особливо;
  2. Без знань про жінку, чоловік приречений на нещастя в своєму житті, оскільки його спроможність (зрілість), безпосередньо, залежить від ставлення до жінки, а не від його років і, Завдяки їй;
  3. Одного разу я писав: Жінка – це як амулет чоловічого життя. Однак навмання він буде, це виключно залежить від ставлення до неї самого чоловіка.

 

ПІЗНАЄМО ЖІНКУ

 

У 2 роки, 5, 10, 15, 20 і 30 років, мені про це ніхто не розповідав. Однак це не стало перешкодою до того, щоб з роками прийти до такого висновку через відчуття дівчат і жінок.

Чим більше дізнавався прекрасну половину людства, тим краще моє ставлення до неї ставало.

Бачити і чути жінку, щоб її пізнати – це помилковий шлях домислювання про неї, очікування від неї, які рано чи пізно викличуть засмучення нею. А ось коли розвивати свої відчуття до неї – це шлях правди про жінку, а значить, і розвитку чоловіки.

 

ЧОЛОВІЧИЙ СВІТ: Чоловік засмучується жінкою не тому, що вона йому гіркоти насипала, а через те, що він сам спочатку її придумав і не отримав надуману досконалість.

 

Як завжди – чоловік побачив прекрасне тіло, почув чарівний голос, і вже готовий затягнути жінку в ліжко, щоб святкувати перемогу. Але, відчувати її, так і не почав, бо це в ньому не розвинене з дитинства. Таким чином, він проявляє свій егоїзм до неї, так як відчувати відмовився. Разом з тим, ставить собі власну міну, де на ній же і підриває себе.

 

Це крок проти жінки, навіть якщо вона і дозволила його зробити, вона тут же неусвідомлено за прояв егоїзму починає йому мстити.

ВІДЧУВАТИ ЖІНКУ – це: увійти в її внутрішній світ, налагодити з ним контакт, пізнати його цінності, потреби і бажання. Разом з цим, пізнав жіночий внутрішній світ, чоловік зможе розкрити жінку ще прекрасніше.

І тільки таким чином, щиро і без ілюзій, жінка зможе показати свою готовність йти ЗА таким чоловіком, довіривши йому своє внутрішнє джерело.

 

ЖІНОЧИЙ СВІТ: У жінок, на мій погляд, розвиток відбувається інакше, тобто, не через відчуття чоловіка, а через відчуття самої себе. Якщо жінка не розвинула відчуття себе, то буде неважливо вже, з яким вона чоловіком, бо з усіх її відносин, вона може просто випадати, спустошуючи себе все більше і більше. Жінка, яка не відчуває себе, значить, відрікається від себе, не приймає себе, і не любить себе. Отже, з такою жінкою бути можна, однак розвивати відносини – неможливо.

 

І якщо пара хоче жити в гармонії, її ідея починається спочатку від чоловіка, а розвивається, творячи жінкою: ВІН її відчуває + ВОНА себе відчуває = ЄДИНИЙ РОЗВИТОК.

 

БУДУВАТИ ВІДНОСИНИ ТІЛЬКИ ПО РОЗУМУ НА БЛАГО ЧИ НІ?

 

Проблема більшості відносин в тому, що люди стали більше вірити своєму розуму, ніж своїм відчуттям. Отже, йдуть ЗА розумом, а не ПО відчуттям, тому і не приймають один одного, а просто «мають».

 

Перший час «мають» один одного в ілюзії любові, тобто пристрасті, яка зі справжньою любов’ю ніяким чином не пов’язана, а потім, життя і час починає «мати» обох, уже своєю пристрастю. В такому випадку, у пари два вибори: терпіти покарання від життя або розлучення.

 

А як інакше? За користолюбство і егоїзм всі платять.

 

Я САМА ВСЕ вирішу!

 

На жаль, сьогодні дуже багато знецінених жінок в суспільстві, що є однією з основних причин розвитку жіночої самості. Нам чоловікам, важливо на це особливо звернути увагу, оскільки ми безпосередньо до цього причетні.

 

Більш того, виявляючи свою повагу до жінок, не розділяючи їх на своїх або чужих, а завдяки всіх, ми зможемо повернути жіночу довіру до нас, яка у багатьох жінок зараз відсутня.

 

ВИСНОВОК

 

Жіноча віра для чоловіка – це цінніше всіх діамантів світу, і якщо її немає до чоловіка, він перетворюється в звичайний камінь.

Давайте переглянемо і будемо разом розвивати нову якість взаємовідносин в суспільстві!

 

P.S. Ця популярна авторська стаття була мною написана 19 грудня 2017 року, як блогера на той час відомих українських порталів. Сьогодні її публікую тут з особистого архіву. На той момент мені було 37 років.

 

 

 

 

 

 

196 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net