У чому небезпека сухості шкіри для жінок

Поділитися:

Дорогі читачки! Попереджаю, особливо тих дівчаток, хто займається продажами косметики для жінок, і взагалі, діяльність яких, так чи інакше, пов’язана з індустрією краси та доглядом за шкірою – не всім вам буде близько те, про що розповім зараз, оскільки буду говорити, як завжди – нетрадиційно.

Моя думка, може, відрізнятися від думки багатьох, і це нормально, тому що я не прожив чийсь досвід, і мій досвід ніхто не прожив, і не проживе. На істину не претендую.

Хто мене не розуміє, значить, я не з вашої планети, а ви не з моєї, поки що.

Отже. Спочатку почну з того, що ж таке шкіра людини, на підставі своїх особистих спостережень і досвіду.

Шкіра – це зовнішня (видима) вища триєдина захисно-опорна тонка матерія індивідуальності людини. Чому кажу – триєдина?

Шкіра, як індивідуальність людини складається з трьох зон сприйняття:

Перша / вища – сприйняття світу і реакція на нього, тонкий видимий храм тіла, матерія зовнішня + кров + лімфа;

Друга / середня – сприйняття свого я-образу і реакція на нього, невидимий храм тіла і духовного життя людини (матерія всіх внутрішніх органів);

Третя / нижча – сприйняття єдності я-образу і світу, як опора, гармонія, стійкість в житті, невидимий храм тіла і духовного життя людини (матерія – скелет / кістки).

Таким чином, глибинно розглядаю шкіру людини не тільки, як її зовнішнє творіння, а й внутрішньо продовження матерії тіла.

Саме в такій ідеї її триєдності, мені одного разу прийшли відповіді на питання, які собі задавав – що таке шкіра людини, її структура, навіщо вона, що вона відображає і говорить про людину, і чому?

Оскільки тема шкіри дуже об’ємна і тягне на цілу книгу, сьогодні поділюся з вами деякими характерними особливостями жирності і сухості її.

ЖИРНІСТЬ ШКІРИ

Жирна шкіра у тих людей, хто сміливо висловлює свій гнів, і не пригнічує його в собі. Ні, я не закликаю до того, щоб робити боляче людям морально або фізично, висловлюючи свій гнів на них, а в такий спосіб, щоб не робити боляче близькому. Я за те, щоб всі люди поступово розлучалися з гнівом всередині себе, з порцією якого вони (хто більше, хто менше) приходять в цей світ В ТОМУ ЧИСЛІ з самого народження. Я за те, щоб люди були добрішими.

СУХІСТЬ ШКІРИ

Коли помічаю у людини суху шкіру, це мені говорить про те, що людина дуже критична на навколишній світ. Разом з тим, такі люди основну масу гніву спрямованого зовні, пригнічують в собі.

Уявіть, як якщо зробити вдих повітря, і не видихати його, що буде?

Ось так і з гнівом. Пригнічений гнів виявляє себе на шкірі по-різному в результаті чого, може бути:

– псоріаз, прищі, різні висипання, бородавки, і інші захворювання шкіри.

Буває сухість тільки шкіри долонь рук, ліктьових суглобів, в різних місцях ніг, буває тільки обличчя, лоб, вуха, буває сухість шкіри голови під волосяним покривом, буває шкіра суха повністю і всього тіла. Окремі ділянки шкіри, говорять про те, що різний контекст гніву. За ним можна визначати конкретну область, сферу, середу, оточення, де був виявлений гнів.

Пригнічений гнів, це завжди напруга. Напруга, підвищує кров’яний тиск, частішає робота серця. І якщо тиск поки в нормі, це означає, що поки ще спрацьовує захисна реакція організму. Але це буде тривати не завжди, і одного разу, може бути збій всієї системи організму, тому що рівень напруги поступово підійде до свого піку.

Оскільки це напруга пригнічена, шкіра у таких людей має трохи рожевий відтінок, ніж у інших. Однак бувають і винятки, коли у людини стриманий гнів, і шкіра не змінює відтінок, і абсолютно біла. У таких випадках, гнів показує себе інакше.

До речі, у багатьох людей, коли вони випивають алкоголь, миттєво шкіра червоніє, що теж виводить на поверхню пригнічений гнів.

Гнів – це теж енергія, як і все в цьому світі.

Гнів має і свою інтенсивність, розмір, форму і з різною динамікою рухається. Іноді швидко, а іноді повільно, в залежності від зовнішніх стимулів. Отже, і проявляється різноманітно.

Напруга, в зв’язку з пригніченим гнівом, витісняє вологу з тканини шкіри, вона стискається, деформується, і стає сухою. Це як, гарячою праскою погладити вологе простирадло, яке через кілька хвилин прасування висохне.

Чим більша напруга у жінки, тим більше дає збій лімфатична система організму і разом з нею і кровоносна.

Лімфа, безпосередньо пов’язана з рівнем вологи в організмі, бо сама і є вологою, а шкіра, її рівень помітно проявляє.

Лупа і лущення, це теж від пригніченого гніву, і людина несвідомо хоче від нього звільнитися, але не виходить.

Сьогодні досить багато різних косметичних засобів догляду за шкірою, і можливостей, щоб приховати її зовнішні «дефекти».

Доглядати за шкірою важливо, і я тільки за. Однак, найкращий догляд, це стан душевного спокою, замість занепокоєння і напруги. Внутрішнє занепокоєння і напругу нічим не приховаєш і не замажеш, як би багато дівчат і жінок сьогодні це не намагалися робити.

Так само варто відзначити, що стриманий (пригнічений) гнів не тільки вражає шкіру, а в міру своєї насиченості поступово дисбалансує роботу всього організму і його органів. Пригнічений гнів, особливо причетний до всіх захворювань – від молочниці і герпесу, до каменів в нирках і ОНКО, як одна з основних цього причин. Рак крові і рак лімфи, як і рак шкіри, теж одна з основних причин – пригнічений гнів.

І щоб наші жінки були більш здорові, ще гарніше і щасливіше, рекомендував би їм, як можна швидше і вчасно починати займатися собою у фахівця, щоб розлучатися з внутрішнім неспокоєм і напругою.

Будьте здорові! Радості, любові і добра всім вам!

 

 

 

183 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net