Самотність – головний розлад жінок

Поділитися:

Багато сучасних САМОТНІХ жінок – прагнуть бути досконалими. Для цього вони НАМАГАЮТЬСЯ бути ще більш освіченими, затренінгованими, зачитаними, більш успішними, більш красивими. У гонці за досконалістю такі жінки ще більше погіршують свою самотність. Це такі собі “БЕГУЩИЕ” і “БРОСАЮЩИЕ” все нові і нові виклики жінки, які прагнуть нескінченної СЛАВИ і ВЛАДИ.

До речі, є значна частина жінок, яка в шлюбі, і вони теж себе відчувають самотньо ГЛИБОКО всередині, в чому не хочуть зізнаватися, і всіляко це приховують.

Тому, самотність – це розлад не тільки незаміжніх, а й тих, хто в шлюбі.

Для деяких жінок це тимчасовий стан, а для багатьох, він вже став постійним.

Основні причини цього симптому приховані глибоко всередині жінки на рівні дитячо-батьківських відносин через сильну прив’язаність до одного з батьків.

Багато жінок думають, що можуть вирішити проблему свого внутрішньої самотності САМОСТІЙНО різними способами, такими як:

– зануренням в роботу;

– заїданням або дієтами;

– фітнесом;

– алкоголем;

– Говерлою і Ельбрусом чергових ТРЕНІНГІВ.

Ні ні, я не кажу про те, щоб не займатися своїм тілом і інтелектуальним розвитком. А про те, що у багатьох жінок (мова не про всіх) саме ці заняття насправді і безліч інших ЯК «наркотик» втечі від самотності. Тобто, не вирішення питання у фахівця, а втеча від вирішення цієї проблеми, що незабаром вирощує все нові і нові проблеми в житті жінки.

Більшість жінок не усвідомлюють, що вони ГАСЯТЬ в такі способи СВОЇ глибокі травми ПСИХІКИ.

Травми і розлади психіки не прощають людям, якщо вони ними не займаються, і мстять потім різного роду неприємностями, проблемами, нещастями і хворобами.

187 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net