Про нечесний одяг і товари

Поділитися:

Був час, коли я займався бізнесом – імпортом дитячих іграшок з Іспанії. Мені хотілося привезти в Україну особливо незвичайну радість і комфорт дітям, що незабаром вийшло здійснити. Мене не злякала досить висока відпускна вартість товару виробником. Навіть навпаки, висока вартістю, в порівнянні з іншими фабриками, стала одним з пріоритетів в прийнятті мною рішення – початку співпраці і підписання контракту з фабрикою. Знаю, що радість, бездоганна якість і комфорт дешевими не можуть бути. Думаю, що цінителі цього всього зі мною погодяться.

Перше замовлення на фабрику зробив мінімальним. Після всіх пройдених процесів здійснення експедиційно-транспортних послуг, проходження митних процедур, оплати податків і зборів, сертифікації та іншої витратної частини, сформував собівартість товару, відпускну ціну товару на опт і роздріб.

 

Був зроблений брендовий інтернет-магазин, який крім роздрібного продажу, паралельно здійснював головну мету – щоб оптові клієнти мене самі знаходили через інтернет, а не я їх. Але це було трохи пізніше.

При цьому якоїсь спеціальної SEO оптимізації магазину в мережі не займався.

По початку, коли приїхав товар, взяв каталоги в руки і поїхав по магазинах Києва. Заходив в магазини, які працюють в сегментах: середній плюс, преміум.

До того, як зайнятися цими товарами, багато магазинів і мережі Києва промоніторив. Тому, добре розумів, наскільки можуть мої товари зацікавити той чи інший магазин. У перший же день об’їхав близько 10 магазинів. Через 3 дні мені зателефонував комерційний директор одного магазину.

Сказав, що власнику магазина дуже сподобалася продукція і запропонував нам зустрітися. Це був початок першої співпраці. Пам’ятаю, коли ми підписували договір, комерційний директор сказав: «Денис, Ваші товари будуть продаватися у нас, як Київська перепічка на Хрещатику».

 

В загалі-то, так і вийшло.

 

Мої ціни не злякали оптовиків, мережі, магазини Києва та інших міст і роздрібних покупців в Україні. З лякливих виявилися тільки деякі знайомі, «друзі», які намагалися вселити мені: «Ніхто не буде купувати такі дорогі товари. Кому це треба в кризу? » І тому подібне.

Одна знайома мені говорила: «Дёня, давай я тебе зведу з китайськими фабриками, і вони тобі такий же товар зроблять за 5-10 доларів». Я сказав їй, що не потрібно.

 

Так, міг би звичайно погодитися, адже, з одного боку, можна було б більше отримати дохід. Хоча не факт, ті товари вже би не пахли оригіналом. У них була б інша енергетика, це була б вкрадена ідея людей і інших поколінь, що передавалося від прадіда до діда і від діда до онука. Уявляєте, яка енергетика, яка сила? В Іспанії багато фабрик передаються з роду в рід. З тієї, з якою я співпрацював, така ж.

 

Завжди любив, люблю і буду любити оригінал.

Я знаю і відчуваю різницю між Іспанією в «made in Spain» або Італією в «made in Italy» і тими іншими «чесними виробниками» іспанського або італійського. І так далі.

Я не кому не нав’язую свою думку, а просто висловлю свою з точки зору духовної.

Є заповідь – не вкради.

Якщо якась країна, без офіційного дозволу ВЛАСНИКА бренду, штампує під цим брендом товари – це злочин, і за це і ця країна, і ті люди, які виробляють штампування – зазнають втрат і самі потім не здогадаються, звідки і за що прийдуть втрати.

Ті, хто купують штампування, звичайно, можуть її купувати і це їх право. Однак така річ несе в собі енергетику злодійства, порожнечі. І ставши власником такої речі, така людина, умовно кажучи, надягає на себе майбутні неприємності.

Я за те, щоб трошки глибше розбиратися і дивитися на багато що.

Одна знайома поклала свою хустку в труну покійному чоловікові. У неї потім сили почали поступово йти і здоров’я погіршуватися. Кажу, що не потрібно було це робити. Вона каже: «Денис, я ж не знала».

Багато багато чого не знають і не хочуть знати більше, ніж знають, а потім САМІ ж стають жертвами своїх незнань.

Хтось може сказати, що це забобони. Вірно, для тих людей, хто не хоче помічати очевидні процеси в природі, саме так і здасться.

214 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net