Перевір себе – у тебе любов або залежність?

Поділитися:

Якщо жінка САМА не задовольнить свій внутрішній ПЛАЧ, не заповнить свою внутрішню порожнечу повнотою задоволень, що не перефарбує БІЛЬ в світлі фарби – вона буде постійно намагатися, щоб їй це зробив чоловік. Такі відносини будуть неповноцінними, болісними і тотально залежними.

 

Замість жінки НІХТО не задовольнить її внутрішні потреби. Бо, коли вона всередині ЦІЛІСНА, ціннісна, наповнення радістю і задоволенням, коли вона очистила себе від травм минулого, коли вона вийняла зі своєї голови ВСІХ своїх КОЛИШНІХ, і всякого роду прив’язки до них – ось тоді вона ПЕРЕСТАНЕ що-небудь очікувати від чоловіка.

До речі, самий ЯРКИЙ і частий маркер, який видає таких жінок це:

Я люблю, коли чоловік здійснює вчинки.

Це знаєш про що? Це про те, що ТИ чекаєш від нього вчинки, щоб ВІН задовольнив ТВОЇ потреби, твої порожнечі, НАСПРАВДІ, і настановив тебе щасливою. Це хитро зроблений підхід, це ІМЕЛОВО ближнього, це користолюбство, це гординя і зарозумілість.

 

Справжня любов – НІЧОГО не чекає від людини, не намагається йому СОБОЮ повісити мотузку на шию. Справжня любов дає свободу один одному, а не ЗАЛЕЖНІСТЬ один від одного.

Просто, основна маса людей не знає, як можна жити в свободі і бути єдиними.

Коли зустрічаються дві травмовані голови, вони не зможуть створити ОДНУ здорову. Не може темна рідина в одному і в іншому стакані, перелитись в третій, раптом стати світлою.

 

О як же прекрасно, коли ТАКИХ двоє людей зустрінуться – цілісних. Коли один цілісний, а інший ні – нічого не буде хорошого. ВАЖЛИВО двом прокачувати себе ще до відносин, а потім прокачаними входити в стосунки.

Коли жінка бачить у чоловікові сенс свого життя, коли їм собі затуманила голову … .., Їжачок в тумані – просто «відпочиває».

Це не любов, як комусь може здатися, а КАТАСТРОФА цілковита.

О Господи, як же багато людей пішли цим шляхом, колись і я його не раз проходив.

Цей шлях ТАААК травмує психіку людей, що НЕ кожен / кожна знову встане, і піде іншим шляхом.

В основному, люди впали в болото, а не зрозуміли, чому і навіщо. Потім типу бачать РІЧКУ, начебто чисту, і: вауууу, ось він мій рай. А потім старі програмки, моделі і сценарії тук як тут, і знову за своє беруться, і тут БАЦЦЦЦ, і річка знову болотом стала згодом.

І вона така в шоці: що ж мені не щастить, що ж доля в мене така, за що мені це все?

Просто, вона забула СМІТТЯ винести МИНУЛОГО.

Хто ж в майбутнє йде на минулих дріжджах?

Тому і тісто не піднімається. У цукерково-букетний період ти в транс, тому відразу, може, здатися, що тісто піднялося, але це НЕ ТЕ піднялося.

 

Вибачте, дорогі мої, але скажу знову, що бачу:

У 99% жінок, які пройшли через розлучення, зради, насильство, приниження – ЦЕ ВСЕ не вийшло з їх голови, а особливо їх «колишні». Вони хочуть відносин, або входять в нові відносини, а тих, що з собою в чемодан кладуть, і травми, які з їх минулого – до цього дня з ними живуть.

Вони звичайно багато хто говорить, обманюючи себе: Я відпустила, і забула. А ти коли натиснеш на потрібну кнопку, щоб перевірити, виявляється, що СИДИТЬ корінь і заворушився, та так міцно сидить, що треба перфоратор брати. А вона хоче нові гармонійні відносини будувати, до цих пір тягнучи в собі стільки вантажу.

218 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net