Не добре бути жінкою без чоловіка

Поділитися:

НЕзаміжжя — це щонайпотужніша провокація до спокуси РОЗПУСТОЮ. Можна разово нарозпусничати, втративши розум, а хто і системно РОЗПУСНИЧАЄ, втрачаючи не лише РОЗУМ, але і забруднює все своє тіло і Душу. Не важливо — разовий у кого було, або системно. І те і інше не добре. Головне, ВИПРАВИТИСЯ, ЗМІНИТИСЯ, і на це завжди є можливості, була б воля. НЕ ДОБРЕ БУТИ ЖІНКОЮ БЕЗ ЧОЛОВІКА.

Єдине виключення, це коли жінка повністю відрікається від плотських стосунків з чоловіками і заміжжя. Це стосується Черниць і жінок особливих СВЯТИХ місій на цій Землі. Якщо Ви не Черниця і не Свята, тоді читайте — це для Вас. Останнім же жінкам — дуже шкідливо бути без мужа і ОДНІЙ в нашому сучасному середовищі, як для її фізичного здоров’я, так і для її психічного здоров’я.

Простіше кажучи, коли жінка не отримує ПЛОТСЬКОГО (сексуального) з’єднання з чоловіком, вона деградує поступово. Багато жінок компенсують недостачу цього: роботою (кар’єрою) по-вії, алкоголем, солодким, і впадають в інші залежності. Лише не треба впадати в розпусту, або у випадкові, або в безладні сексуальні зв’язки — це взагалі погибель ще швидша. А тепер погляньте довкола, скільки таких жінок — самотніх, САМОК?

Чому такі жінки без чоловіків? Тут причин багато, і основні з яких — це ТРАВМИ ЖІНОЧОЇ психіки. Я розумію, що не всі чоловіки ведуть здоровий спосіб життя, розумні, вірні, цілеспрямовані і відповідальні, проте такі є. Багато жінок навіть таких ПРОМОРГАЛИ своїми віями, із-за своїх ПСИХОТРАВМ і ОБМЕЖЕНЬ. Розумію, що сьогоднішнім жінкам не просто і тому, що чоловіків за чисельністю в суспільстві набагато менше ніж жінок, і приблизно на ОДНОГО чоловіка 8-10 жінок.

Тому, дівчата! Уважно дивитеся, робіть вибір, і позбавляйтеся від своїх ПСИХОТРАВМ, які ВАМ, — багатьом ЗАБОРОН наставили, різних шкідливих обмежень і шаблонів, страхів, і комплексів, щоб БУТИ з чоловіком і БУТИ здоровою. Так, хороший чоловік сьогодні на вагу золота, і їх багато в суспільстві. А щоб з таким бути, і щоб він Вас відмітив не на раз, і не на два, а НА — Все життя, розлучайтеся в роботі зі мною зі своїми травмами.

169 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net