Манікюрно-педикюрная помилка деяких жінок

Поділитися:

 

Багато жінок мене вже знають, що я досить шанобливо і уважно до них ставлюся, щоб помічати і розкривати в них ще більше прекрасного, красивого і унікального. Особливо це роблю, під час індивідуальних занять, де із задоволенням допомагаю нашій красивій половині людства вирішувати завдання: по поліпшенню їх якості здоров’я, підняття самооцінки, розвивати самоцінність і метачутливий інтелект, повертати довіру до чоловіків, а також розуміти чоловіків і домовлятися з ними.

Крім професійного контакту з жінками, як і кожен чоловік суспільства, я вербально і невербально зв”язаний зі знайомими і незнайомими Жінками.

Більше того, зі мною жінки дізнаються багато нового про себе, і саме зараз поділюся однією особистою гіпотезою, заснованою на моєму багаторічному дослідженні Жіночої природи.

Жіночі руки для мене – це уособлення теплих і ніжних обіймів, що є особливою частиною жіночого тіла, куди інстинктивно з народження тягнуться чоловіки будь-якого віку. За жіночим рукам, мені видно досить багато інформації про жінку. Це, як зона безпеки, це як зона блаженства, це видима зона тактильного вираження любові, яку додатково називаю – видимим продовженням тіла серця.

Після народження найперший контакт-прийом немовляти до тіла жінки-матері відбувається саме через материнські руки, а точніше, через її долоні і пальці.

Я помітив, що чим старше стає хлопчик, тим рідше його мама обіймає, як би помилково вважаючи: Адже він уже виріс, тому йому вже й не треба.

Ми, будучи дорослими чоловіками, маму і дружину, звичайно, не просимо нас обійняти самі, а тим більше взяти на ручки, але на підсвідомому рівні ми цього дуже хочемо, оскільки пам’ятаємо досвід дитинства. Нам – чоловікам, реально приємно дивитися на жіночі руки, а особливо ваші долоньки і пальці, до яких ми дбайливо торкаємося, як оберігаємо їх. Навіть тоді, коли чоловік має дуже грубий і агресивний темперамент, до жіночої долоньки і пальців, він доторкнеться досить ніжно, тому як асоціює їх підсвідомо з материнськими.

До речі, незрівнянна пристрасть до жіночих грудей у ​​дорослих чоловіків, теж народжена таким чином, як і з руками. Однак якщо мамині руки брали в обійми грудей, то груди вигодовували немовля, до якої він САМ тягнувся і знаходив з закритими очима відразу ж після пологів.

Цікаво виходить, якщо припустити, що жінка підніме руки вгору на рівень плечей і розкриє долоні вперед, це буде виглядати, як невербальний жест: Я готова і відкрита тебе прийняти в свої обійми. Саме так жінка показує, коли маленька дитина йде або біжить до неї на зустріч.

І тут, вимальовується якась горизонтальна лінія, де на одному рівні: матерія Серця (прийняття = Любов) + матерія Грудей (вигодовування = сила) + матерія Рук (обійми = безпека).

Тепер ми з вами разом бачимо, чому ця потрійна Блаженніша зона потрапляє під особливу увагу чоловіків. Моє досить високе відчуття жінок, дозволяє зчитувати багато змін внутрішнього і зовнішнього стану жінки в цій потрійній зоні (серце, груди, руки). Ні, ну ще й область шлунково-кишкового тракту теж має свої блаженні і інформативні особливості, проте про неї розповім іншим разом, оскільки, тоді вже потрібно буде і про головний мозок говорити і щитовидну залозу.

До речі, у багатьох жінок проблеми зі щитовидкою, на відміну від чоловіків, і це не просто так. І так, щитовидну залозу я по-своєму називаю – органом МЕТАчутливого інтелекту жінки, до здоров’я і розвитку якого, важливо ставитися гранично уважно. Якщо у жінки слабка щитовидка, це безпосередньо впливає на здоров’я молочних залоз грудей і серця.

Жіночі ноги для мене – це уособлення спокою, захисту, смирення, впевненості і руху вперед. В жіночі ногах, теж дуже багато інформації про жінку, і в тому числі про її родовий зв’язок, що є дуже великою і цікавою темою. Зараз виділю лише одну деталь, чому чоловіки люблять часто або рідше торкатися до ніг симпатичної і коханої жінки.

Жіночі руки – це, так званий, верхній поверх жіночих обіймів, якими вона САМА обіймає і тримає чоловіка, що є її природною здатністю і вродженим інстинктом, а жіночі ноги – це нижній поверх жіночих обіймів, які САМ чоловік обіймає і тримає, і прихиляється, будучи ще немовлям. Напевно ви помічали, як малюк любить повзати близько жіночих ніг в дитинстві, а при перших спробах ходити, він їх міцно обхоплює, як би страхуючись ними, мотивовано просуваючись до своєї мети. Таким чином, мамині ноги, є одним якимось учителем-інструментом, завдяки яким, малюк навчається стану спокою, смирення, впевненості і руху вперед.

Коли чоловік дорослішає, до жіночих ніг у нього особлива увага і потяг, з тієї причини, що це родом з дитинства, однак вона вже по-іншому проявляється. Ми любимо ніжно погладжувати жіночі ноги і торкатися до них, і не секрет, що вони нас зводять з розуму. Жінки люблять викладати свої ноги на чоловіків в різних обставинах, і під час сну в тому числі, закидаючи на нас зверху.

Ось таке джерело чарівної сили є у жінки в її руках і ногах, і тепер Ви вже знаєте, чому і як, воно на нас фундаментально впливає з дитинства.

Коли жінки роблять манікюр і педикюр, це ще більше приємно впливає на чоловіків, хоча, не кожен чоловік це висловлює, але йому це приємно. Тобто будь-яка зміна в зоні жіночих рук і ніг, чоловіком буде сприйматися з особливою увагою, як втручання і в його СПІВпростір, навіть якщо з жінкою він тільки планує відносини.

Чоловік несвідомо оберігає ці зони, оскільки вони для нього виконують стратегічно важливі функції і задовольняють безліч потреб.

Респект всім дівчаткам, які собі і нам чоловікам роблять приємно і доглядають за чистотою, красою своїх рук і ніг, а так же майстрам, які творять цю красу! Ви всі розумнички і красуні! Хто не фарбує нігті, але вони у вас чистенькі і доглянуті, Вам теж величезний респект і повага! Разом з цим, хочу звернути увагу деяких жінок на один маленьких недолік, який було б дуже чудово, на мій погляд, усунути.

Наприклад. Жінці зробили манікюр і педикюр, і через деякий час, припустимо, через 3 тижні, вона піде фарбувати і робити новий. Зазвичай зробивши зараз, дівчатка записуються і на наступний раз відразу, коли це постійний майстер. Іноді помічаю у дівчат на руках і на ногах, як на якомусь пальці, або НЕ одному, трохи або більш стерся лак, а може його деякий шар відшарувався. М’яко кажучи, мені не зовсім приємно на це дивитися, і складається враження про неакуратність жінки. Знаю, що іноді педикюр, жінки можуть робити з інтервалом рідше, ніж манікюр, особливо, коли вони надягають закрите взуття. Швидше за все, вона думає, що взимку ж і восени на побаченні, діловій зустрічі, або в громадському місці видно тільки її пальці рук, тому, можна типу з ногами не часто морочитися, адже вони ж не в відкритому взутті.

Я розумію, що якщо у неї витерся лак в якомусь місці на пальці, а до майстра по запису їй через тиждень: Так що, тиждень ходити з цим дефектом? Уяви, приходиш ти до чоловіка в будинок, роззуваєшся, а навіть через твої колготи кидається в очі цей дефект. Він, швидше за все, тобі не скаже, і зробить вигляд, що не помітив. Та й ти, йому не будеш говорити, що тобі скоро до майстра. І що робити будеш? Ти, красива і цікава жінка, яка хоче відносин і подобаєшся чоловікам, чекати тиждень будеш до планового приходу до майстра?

Знаєш, як би я вчинив на твоєму місці? Ось дивись. Ти, як і всі жінки на чоловічі руки дивишся, як і на наше взуття. Правда ж? А тепер уяви. Я тебе запросив в ресторан. По дорозі до тебе у мене відпав каблук. Варіанти є такі: 1) Прийти до тебе без каблука; 2) По дорозі в ресторан зайти в будь-яку взуттєву майстерню і поставити новий каблук; 3) Купити нові туфлі.

Я виберу варіант №2 або №3. Знаю, що ти теж можеш, якщо раптом у тебе НП з нігтями, щоб не чекати планового приходу до свого майстра, а прийти найближчим часом до БУДЬ-ЯКОГО майстру нігтів.

Деякі дівчатка, дорогі! Ну ви ж знаєте, коли у авто пробило колесо, відразу ж ставиться запаска, або купується нове колесо, замість, їздити по місту на голому диску.

194 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net