Хто така багата і бідна жінка

Поділитися:

І знову привіт, дорогі жінки! Сьогодні дуже солодка тема для вас. Хоча, сказати, що солодка, це нічого сказати, вона ухххх яка, діамантово-золота. Тому, пишу спеціально для вас не просто буквами помазаними шоколадом, а буквами з блискучою діамантовою основою в золотому обрамленні (рамці). Як вам? Зацінили вже ефект? Зачекайте, я ж ще не почав, а тільки зараз починаю.

Дівчата! Відразу попереджаю, що комусь із вас захочеться цю коштовність в образі якоїсь пам’ятки помістити в свій блокнот на удачу і багатство вам, або біля дзеркала приклеїти, або навіть картинну рамку придбати, щоб над ліжком помістити мою думки-творчу картину для вас . І коли будете спати лягати, вона вам ніжно буде бажати солодких діамантово-золотих снів і ночі, а коли будете прокидатися, буде вас заряджати позитивною енергією, прекрасними і приємними відчуттями протягом цілого доброго дня.

Зараз заряджаю свої думки чарами для вас, і та дівчина, яка це прийме нехай потім не дивується, як в її життя прийдуть приголомшливі і приємні зміни.

Я вже не один десяток років досліджую і вивчаю поведінку дівчаток, дівчат і жінок у багатьох контекстах життя, їх сутність, їх природу в системі світобудови. Разом з тим, окремо вивчаю причини і наслідки їх різних ситуацій – від багатьох захворювань тіла і болю душі, а також  неприємні події в їх житті, до прекрасного відчуття і стану в їх тілі і душі.

За роки роботи і дослідження жінок, я не можу сказати, що добре знаю жінок, проте, можу сміливо сказати, що досить непогано, щоб зараз поділитися з вами своїми ТОП – 40 думками про багату і бідну жінку, які прийшли прямо зараз.

 1. Бідна жінка – намагається змінити чоловіка. Багата жінка – змінює себе.
 2. Бідна жінка – ховає і пригнічує свої недоліки, вважаючи себе досконалою, а значить, найрозумнішою. Вона боїться бути засудженою іншими за свою недосконалість. Їй соромно визнати, прийняти і проявити свою недосконалість, тому вона – не виправляє недоліки. Дана впертість, тягне незабаром прояв різних захворювань, і не тільки захворювань. Багата жінка – приймає свої недоліки і недосконалість, як досвід, витягує з нього уроки, яким навчилася, і відразу ж виправляє їх.
 3. Бідна жінка – хоче заміж. Багата жінка – хоче бути дружиною.
 4. Бідна жінка думає – Що я отримаю (яку вигоду) від чоловіка? Багата жінка думає – Що я дам чоловікові?
 5. Бідна жінка – не приймає компліменти від чоловіків, які від неї, як від стіни відскакують, і не висловлює свою подяку чоловікові за його вчинки і увагу до неї. Часто бідні жінки шукають підступ в чоловічих компліментах і уваги, задаючи собі всередині саботажні питання: Що він від мене хоче? Багата жінка – приймає компліменти і увагу чоловіків, дякує їм за це, і не шукає підступ. Комплімент, увага – це теж вчинок, як і зробив кави, виніс сміття з дому, погуляв з дітьми, купив продукти, зробив подарунок, поцілував, обняв, побажав доброго ранку / ночі / солодких снів, попросив прощення ….
 6. Бідна жінка – сама собі шубу купує. Багатій жінці – шубу дарує чоловік.
 7. Бідна жінка – вибирає стратегію «бути бджолою». Багата жінка – вибирає стратегію «бути квіткою». Тому нарощує собі не тільки нігті і вії, а пилок. Бджола / бджоли (чоловіки) злітаються на її пилок (сировина-ресурс), тому що є з чого мед робити. Роблять мед, і вже у вигляді готової продукції-ресурсу (подарунки, увагу) дарують його квітки (жінці).
 8. Бідна жінка – незадоволена собою. Багата жінка – задовольняється і кайфує собою.
 9. Бідна жінка – не задоволена формою своїх грудей або губ, і хоче змінити їх форму, розмір. Багата жінка – любить свої вроджені форми тіла. Коли є придбана форма зайвої ваги, це інше, бо в основі сидить страх захисту від чогось, який пригнічує щось, що супроводжує лінню.
 10. Бідна жінка – шукає причину в комусь. Багата жінка – знаходить причину в собі.
 11. Бідна жінка – біситься, що хтось знає більше ніж вона. Багата жінка – вчиться у тих, хто знає більше, ніж вона, вдячна їм, і розвиває нове знання.
 12. Бідна жінка – розвиває свій розум, мудрує і вчить чоловіка, включаючи свою училку і директрису. Багата жінка – розвиває, відкриваючи свою душевну мудрість і серцеву красу, і цим станом допомагає чоловікові.
 13. Бідна жінка – виносить сварки і конфлікти з хати і розповідає про це мамі, подружкам. Мудра жінка – вирішує сварку і конфлікт в хаті, або звертається за допомогою, наприклад, до фахівця – Дениса Левчука.
 14. Бідна жінка – все знає, все вміє і робить сама. Багата жінка – знає, що вона не все знає і не всі вміє, тому легко звертається до фахівця.
 15. Бідна жінка – панує над чоловіком і займає позицію «я зверху». Багата жінка – може тільки в одному випадку зайняти позицію «я зверху», це в сексі.
 16. Бідна жінка – задовольняє свої потреби за рахунок чоловіка. Багата жінка – задовольняє спільні (загальні) потреби разом (поєднано) з чоловіком.
 17. Бідна жінка – погано говорить про своїх батьків, вчить їх життя, свариться з ними. Багата жінка – поважає (шанує) своїх батьків.
 18. Бідна жінка – робить аборт (вбиває дитину). Багата жінка – народжує дитину.
 19. Бідна жінка – шукає відповіді (інформацію) в книгах, в телевізорі. Багата жінка – знаходить / відкриває відповіді (знання) в собі, в своєму досвіді, і в світі навколо себе, бо інформація не є знання. Інформація – залітає в мозок, напружує і забиває його, а знання – в твоїй душі, лише тільки відкрий їх.
 20. Бідна жінка – вибір чоловіка робить тілом. Тобто, секс робить вибір замість неї. Багата жінка – вибирає душею.
 21. Бідна жінка – любить чоловікоподібний одяг. Багата жінка – одягається по своєму жіночому уподобанню.
 22. Бідна жінка – думає, що її мозок, лише в голові. Багата жінка – знає, що її мозок ЗD рівневий. Вища 1-я зона мозку – матка / живіт. Середня 2-я зона мозку – серце / молочні та щитовидні залози. Нижня 3-тя зона мозку – голова.
 23. Бідна жінка – думає, що вона небеса. Багата жінка – знає, і розуміє, що вона земля.
 24. Бідна жінка – злу відповідає злом. Багата жінка – злу відповідає добром.
 25. Бідна жінка – хоче знайти чоловіка. Багата жінка – хоче зустріти чоловіка.
 26. Бідна жінка – хворобу приймає, як нещастя, і нічого не виправляє в собі. Багата жінка – хворобу приймає, як ЗНАК до розвитку, кращих змін і успіху, і починає діяти.
 27. Бідна жінка – задовольняється малим. Багата жінка – бажає більшого.
 28. Бідна жінка – каже: «це для мене дорого». Багата жінка каже: «що, як і коли я можу зробити, щоб це отримати».
 29. Бідна жінка – шукає відмазки. Багата жінка – знаходить можливості, і отримує, що хоче.
 30. Бідна жінка – мріє не працювати і сидіти вдома. Багата жінка – духовно, фізично та інтелектуально розвивається.
 31. Бідна жінка – ходить на не любиму роботу. Багата жінка – займається улюбленою справою. Багата жінка взагалі не повинна працювати, а відпочивати на роботі, і за це отримувати гроші.
 32. Бідна жінка – живе минулим, або ілюзійним майбутнім. Багата жінка – живе тут і зараз.
 33. Бідна жінка – енергією негативу штирить. Багата жінка – енергією позитиву пахне.
 34. Бідна жінка – наймає няню своєї дитини. Багата жінка – мама для своєї дитини.
 35. Бідна жінка – без довіри до чоловіків. Багата жінка – довіряє і вірить в чоловіків (чоловіка).
 36. Бідна жінка – «лікує» депресію, почуття самотності і нестачю любові: «випадковим» сексом, залипання в книжки, виходить за роботу заміж, засипається навчанням по вуха і локони, «гаситься» собачкою, заїданням солодкої і іншої смачної їжі з Ваууу, яким апетитом, запиває алкоголем. Багата жінка – лікує депресію, психотравми, травми Душі, займаючись з фахівцем.
 37. Бідна жінка – любить з когось, або з чогось створювати собі ідола / кумира, і каже: «Ти / він / ви / вони … мій сенс життя». Багата жінка – не шукає ні в кого і ні в чому сенсів життя, а живе життя.
 38. Бідна жінка – переживає, що про неї подумають інші. Багата жінка – має високий рівень індивідуальності, самоцінності і гідності, щоб бути незалежною / вільної від думки інших.
 39. Бідна жінка – любить контролювати всіх і все, тому часто, такі жінки звалюють собі на спину і несуть по-життю “не своє ношу». У «контролерш» від такої моделі – з часом з’являються дуже серйозні проблеми зі здоров’ям і в особистому житті теж. Багата жінка – послаблює цю «хватку» в собі, і ще більше знаходить почуття внутрішньої свободи.
 40. Бідна наречена – говорить / домовляється з нареченим в ЗАГС: Давай разом на «рушник» станемо. Або взагалі перша стає. Багата наречена – знає, що вона заміж виходить, тому він перший і стає.Дівчатка! Будьте завжди багатими!Корисна стаття? Тоді натискайте нижче – поділитися.

 

245 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

 • levchuk-home@ukr.net