Чому 98% жінок планети заснули на печі

Поділитися:

 

Справжня жінка не думає, як зустріти успішного чоловіка, а ВПЕВНЕНА, що зробить його таким.

Ну, стійте! Будь ласка, не поспішайте, а то вже чую хвилю легких обурень, адже далі буде ще солодше. Перець в кінці буде.

Дівчата! От скажіть мені, будь ласка. Майже кожна, а може і не майже, хоче фінансово спроможного чоловіка, чи не так?

Тоді, ось це ви точно знаєте: «За кожним великим чоловіком стоїть велика жінка». Правда ж?

Добре! Знаєте ви це, і що? А де дії? Що, кого / чого чекаємо?

Ну, ви зрозуміли, про що це.

Чоловіків АДЕКВАТНИХ, добрих, розумних – МІЛЬЙОНИ навколо Вас. Наймудріші дівчатка вже з своїх чоловіків, більшість з яких, до речі, жили бідно, зробили все, що захотіли своєї ВІРОЮ в них, своєю ЕНЕРГІЄЮ потенціюючи і творячи їх. ЧЕСТЬ, ХВАЛА І ПОВАГА таким жінкам!

Ви ж зрозумійте, не дурень той, хто те англійське прислів’я глаголив.

Виберіть собі з не дурнів досить розумного чоловіка, з цілями, і зробіть його мільйонером, наприклад за рік, або хоча б за 5 років. Слабо, чи що?

А, ну так. Простіше ж не вкладати в нього, а тільки хотіти – це вигідно і зручно. Я зрозумів.

Ідеально і прекрасно, коли мама в сина ВКЛАДЕ Віру з народження, і нареченій впрягатися не потрібно буде. Так справи не підуть, по-вашому, тому як це не зовсім чесно.

Дай би Бог, щоб такому «готовому» чоловікові зустрілася ще й така дівчина, яка його успішність і мільйони на дно океану не потопить разом з ним, а ще, і більш примножить. А то, буває по-різному.

До речі, будь-яка невдача чоловіка в житті – це наслідок невдало сформованих відносин з матір’ю, дружиною, коханкою, жінкою. І навпаки: Будь-яка удача чоловіки в житті – це наслідок вдало сформованих відносин з матір’ю, дружиною, жінкою, крім коханки. Той чоловік, який зраджує дружині, сам себе робить нещасним.

Жінка – це спочатку ОСНОВНИЙ ДОНОР енергії для чоловіка.

Багато з Вас хочуть від чоловіків вчинків, але ці ж вчинки і дії або бездіяльності від вас залежать.

ПЕРША віддає, як і народжує потомство, завжди була і буде жінка, запам’ятайте це НАЗАВЖДИ!

Ну так, розумію, що краще ж для багатьох себе не напружувати! Або, вже готового знайду, або я все САМА зможу.

Жаднюги багато хто, жаднюги. У вас стільки сили, про яку ви й не знаєте багато, і не просто так завдяки трудяжкам дружинам їхні чоловіки успішними фінансово стають.

Розумієте, чому в світі так мало мільйонерів? Тому що багато хто з вас на печі заснули, або ще в казці Пушкіна сплять.

Годі спати мертвої царівною, і чекати, що богатир прискаче і поцілує.

Шлюб легко створювати – гормони повели, царемонію відстояли, і ось вам юридичний акт одруження. Але зауважте, це не СІМ”Ї створення. Щоб РОДИНУ створювати-поєднуючи – потрібно займатися єдино, трудитися.

Хочете, щоб у СІМ’Ї був достаток? Тоді дайте чоловікові не виносячи мозок такий стан, віру в нього, і підтримку його цілям, щоб він незабаром мільйони вам приносив, і був шикарно вами збуджений, і не тільки в спальні, а й фінансово, щоб не падав.

Милі, Дівчата! Реакцію ВИ у нас викликаєте, або не викликаєте, тому що навпаки, природа ще не придумала.

Дорогі! Оскільки мільйонерів чоловіків на планеті приблизно до 2%, а 98% жінок їх хочуть, тому, я бажаю кожній жінці солодких снів з сьогоднішньої ночі, і нехай вам присниться інструкція-віщий сон: ЯК Я ЗРОБЛЮ мільйонером свого сьогоднішнього, або майбутнього чоловіка.

Своїх ВИРОЩУЙТЕ, як ті мудрі жінки, які це вже зробили. Я знаю, що ви теж мудрі, прекрасні і гарні, і у вас це вийде, впевнений. Ви ж не заздрите цим жінкам і не дивитеся на їхніх чоловіків, правда ж?

Любі! Натискайте за мої старання для вас на кнопку «поділитися» цими думками в соціальні мережі, якщо ви за те, щоб ваша краса все більше світ рятувала, а фінанси чоловіків завдяки вам все більше і більше примножувались для вас, смачно задовольняючи ваші потреби.

167 Количество просмотров

Поділитися:

Контакти

+38 (097) 691-60-10

  • levchuk-home@ukr.net