Про себе

 

 

Я Денис Левчук – знахар, парапсихолог, натуропат.

Займаюся дослідженням і діагностикою енергетичних і фізичних проблем людини. Допомагаю людям гармонізувати і вирішувати їх важкі життєві ситуації в сферах – ОСОБИСТІ ВІДНОСИНИ і ЗДОРОВ’Я.

З роками я зрозумів, що енергетичне інформаційне поле людини – це фортеця, яка представляє собою головну «силову структуру» всього нашого організму. І в міру того наскільки потужно енергетичне поле людини, настільки і сильний чоловік.

Енергетичне поле людини вибудовує весь його поведінковий початок (дії), а поведінковий початок вибудовує все його фізичне начало, як результат (наслідок). І якщо у людини є «пробоїни» в енергетичному полі, то це з часом починає негативно або болісно проявлятися в його якихось фізичних сферах життя, ситуаціях.

Свої знання, і багато здатностей до мене перейшли ще з народження по роду моєї мами: від бабусі і прабабусі.

Бабуся була дуже доброю, шанованої односельцями і віруючою в Бога жінкою. У дитинстві, коли я приїжджав до неї в період шкільних канікул у мене виник особливий інтерес до того, чому і навіщо бабуся читає молитви, і що це таке. Я їй ставив багато запитань на ці теми, і вона ділилася зі мною знаннями про Бога, про Святих, про Небесних і земних силах, про світ, про природу, про людей. Дуже любив ці миті спілкування з нею, і завжди з особливим трепетом і любов’ю згадую ті часи її мудрості, і навчання.

Мама бабусі, моя прабабуся, крім того, що теж була мудрою і віруючою в Бога жінкою – володіла даром лікувати людей, і була відомою знахаркою.

Мій життєвий і трудовий шлях був дуже різнобічним, багатим на різні непрості випробування, щоб уже «зміцнілим» підійти до початку свого основного шляху – допомоги людям. Перед тим, як в моєму житті настав особливий момент «включення» в цю роботу, отримував безліч повідомлень на цей шлях. Однак всіляко їх ігнорував раніше, чинив опір, і йшов в інші шляхи.

І всякий раз, коли чинив опір, і чим довше, ніс спочатку легкі втрати, а потім більш серйозні. Мене як розвертало різними негативними і незвичайними, часом навіть шокуючими подіями з інших не своїх шляхів, щоб все-таки «поставити» на свій шлях.

Ключовою точкою мого повного «включення» допомоги людям став момент, коли в 2016 році захворів мій син. На його шкірі в литкової частини ніг, почали з’являтися ледь помітні рожеві плями у вигляді тонких «павутинних» ліній.

Спочатку я і рідні не особливо звертали увагу на даний симптом у сина. Через кілька тижнів ці плями вже стали помітні вже по всій частині його ніг. Звернулися до дерматолога в районну дитячу поліклініку, і паралельно в приватну клініку. Здали аналізи. Лікарі в одному і в іншому місці сказали, що аналізи хороші. Точний діагноз так і не поставили, а лише написали підозру  на васкуліт. Прописали деякі мазі і таблетки, але і це не допомагало. Пройшов приблизно місяць-півтора, а злегка червоні плями вже почали з’являтися на спині, животі, руках. Знову похід до дерматолога, який дав направлення на інші аналізи.

І ці аналізи не показали ніяких відхилень, все в нормі. Після цього нас направили на кафедру дерматовенерології Національної медичної академії київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні. Через кілька днів ми помітили, як ці плями почали з’являтися вже на обличчі сина, і я сказав, що ми більше не будемо здавати аналізи, і не будемо їхати до професорів на кафедру, сам допоможу синові. Усвідомлював, що ситуація дуже критична, що все тіло сина з ніг до голови покрилося яскравими червоними плямами. Вечір. Сажу сина на стілець. Хвилин 30-40 з ним займаюся.

Дивлюся, що після нашого заняття у нього очі засвітилися, і почав посміхатися. Питаю його: Синку, як ти себе почуваєш? Папа, відмінно! – каже, посміхаючись.

На наступний ранок, колір плям значно змінився, і замість яскраво червоних, став блідо-рожевим.

– Синку! Я в приємному шоці, – сказала мама сина.

– А що тато тобі зробив?

– Папа, мене посадив на стілець. Щось говорив мені, і руками помахав, – відповів син мамі.

На другий день, плями на обличчі зовсім зникли. За перший тиждень, повністю зійшли зі спини, з грудей і живота, з рук. Протягом наступних двох тижнів, плями зійшли з області ніг. За три тижні шкіра сина стала чистою і здоровою, як раніше. Крім того, паралельно пішли і симптоми втоми, сонливості, зниження активності і апетиту. Хлопчик став активним, здоровим і сповнений сил.

Взагалі, з дітьми я не працюю. Просто тоді, це був особливий випадок.

Раніше допомагав виключно жінкам вирішувати їх проблеми в особистих відносинах і по-здоров’ю.

Сьогодні допомагаю і жінкам, і чоловікам теж.

Я не все можу, і не всі проблеми вирішую, і не всім можу допомогти. Тому не обіцяю допомогти впоратися з будь-якою проблемою у відносинах, або з будь-якою хворобою. У мене є чіткий визначений перелік послуг і методики роботи.

Проводжу приватні (очні)  консультації в м. Києві, а також в онлайн по відео зв’язку (скайп, фейсбук)  для жителів Києва, та інших міст і країн.

Запрошую Вас на консультацію!

 

 

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.