Про себе

ХТО Я

Вітаю Вас, Дорогі Жінки! Запам’ятайте моє ім’я, мене звуть – Денис Левчук.

Я перший  в Україні МЕТАПСІХОГЕНОЛОГ – нестандартний фахівець якісних та ефективних змін  Жінки, аналітик і дослідник природи Жінки в системі Всесвіту вже більше 20-ти років. Успішний практикуючий-консультант в області психології поведінки Жінок , а також їх психічного, фізичного, душевного, духовного, емоціонального і енергетичного здоров’я, яснознаючий багато причин і наслідків тих чи інших неприємних/невдалих/трагічних подій (ситуацій) в житті Жінок, а особливо в контексті захворювань у Жінок, взаємовідносин з Чоловіками/рідними/близькими/друзями/колегами.  Практикуючий лікар Жіночих Душ і Тіл, популярний блогер і автор статей інтернет-порталів.

Надаю дбайливу, безпечну підтримку і допомогу для Жінок, щиро радію їх результатам, які Ви можете прочитати в розділі відгуки.

МОЯ МІССІЯ

Створювати Жінкам комфорт, прекрасне здоров’я, безпеку і довголіття!

 

БІОГРАФІЯ і ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МНЕ

 

 

  • Народився 01.11.1979 року, м.Київ;
  • Вихованець спеціалізованої футбольної школи «Динамо» Київ 1987-1996 рік, капітан команди 1991-1995 рік, кандидат в юнацьку збірну України, переможець чемпіонату м.Києва, володар Кубка м.Києва, учасник фінальних ігор першості України 1995 року, 4-е місце , переможець, призер та учасник багатьох Міжнародних змагань, спортивний розряд – перший, в 14 років перебивав футбольним м’ячем 10-ти поверховий будинок.
  • Засновник і директор компанії (зовнішньоекономічна діяльність – імпорт) 2011-2015;
  • Освіта – вища (юрист), сертифікований коуч, сертифікований практик нейролінгвістики, метапсіхогенолог.
  • Пройшов довгий шлях перешкод і уроків в житті, де було безліч: злетів і дуже неприємних падінь, дурних і розумних вчинків, розчарувань і наснаги, печалі і депресій, зради і вірності, образ, почуття провини і пробачень, туги і радості, болю і полегшення, гніву, смирення і Любові, – і тепер СМІЛИВО можу сказати, що я БАГАТИЙ цим всім, розвиваюся, йду сміливо і з задоволенням далі по життю.

Якби я не вмів програвати вчора, то не навчився б «перемагати» самого себе і сьогодні. Мій досвід і помилки – це найцінніша освіта, яка у мене Є.

  • В мене багатий життєвий досвід: і холостяка, і чоловіка, і сім’янина, і батька;
  • Автор ефективної формули здоров’я “ХМАРИ ЛЮБОВІ”;
  • Консультую і проводжу індивідуальні заняття з Жінками з липня 2016 року. Провів уже понад 800 годин консультацій та індивідуальних практичних занять з Жінками.

Щоб детально ознайомитися з задачами, які допомагаю вирішувати Жінкам, переходьте в розділ послуги.

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.