Про себе

ХТО Я

Вітаю Вас, Дорогі Жінки! Запам’ятайте моє ім’я, мене звуть – Денис Левчук.

Я перший  в Україні МЕТАПСІХОГЕНОЛОГ – нестандартний фахівець якісних та ефективних змін  Жінки, аналітик і дослідник природи Жінки в системі Всесвіту вже більше 20-ти років, успішний практикуючий-консультант в області психології поведінки Жінок , а також їх психічного, фізичного, душевного, духовного, емоціонального і енергетичного здоров’я, яснознаючий багато причин і наслідків тих чи інших подій (ситуацій) в житті Жінок, а особливо в контексті захворювань у Жінок, практикуючий лікар Жіночих Душ і Тіл, популярний блогер і автор статей для відомих українських порталів UAINFO і ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Так, я усвідомлюю свою унікальність, цінність, дбайливу і безпечну підтримку і допомогу для Жінок, щиро радію Жінкам, і завжди захоплююся їх класними результатами, які Ви можете прочитати в розділі відгуки.

МОЯ МІССІЯ

Створювати Жінкам комфорт, прекрасне здоров’я, безпеку і довголіття!

БІОГРАФІЯ і ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МНЕ

Народився 01.11.1979 року, м.Київ;

Вихованець спеціалізованої футбольної школи «Динамо» Київ 1987-1996 рік, капітан команди 1991-1995 рік, кандидат в юнацьку збірну України, переможець чемпіонату м.Києва, володар Кубка м.Києва, учасник фінальних ігор першості України 1995 року, 4-е місце , переможець, призер та учасник багатьох Міжнародних змагань, спортивний розряд – перший, в 14 років перебивав футбольним м’ячем 10-ти поверховий будинок.

Переможець шкільної олімпіади з української мови та літератури 1994 рік; учасник районної міської олімпіади з української мови та літератури 1994 рік, 4-е місце;

Переможець першості школи з баскетболу 1994 рік;

Призер шкільної олімпіади з історії 1994 рік, 3-е місце;

Призер першості району міста в бігу на 100 м, 1994 рік , 3-е місце;

Засновник і директор компанії (зовнішньоекономічна діяльність – імпорт) 2011-2015;

Освіта – вища (юрист), сертифікований коуч, сертифікований практик нейролінгвістики, метапсіхогенолог.

Одна з освіт, яка є у мене, та інші здібності, знання в житті, яким не навчався, а передалися мені по генам – отримав, Завдяки батькам і предкам. Прабабуся і прапрадід були знатними лікарями.

 • Одного разу в юності собі сказав: Денис! Якщо ти хочеш отримувати знання про світ – вчися добре бачити його, бо у тебе є ТВОЇ очі для цього, вчися добре чути його, бо у тебе є ТВОЇ вуха для цього, вчися добре відчувати його, бо у тебе є ТВОЇ серце і душа для цього, і завдяки знанням про світ, ти краще дізнаєшся і себе. З дитинства не любив, і сьогодні не люблю читати книги. Пробував деякі, але не «заходили» вони мені з самого початку, за винятком Біблії. За все життя прочитав близько 250 сторінок, і трохи Біблії. Мені цікаво і люблю читати реальний світ, який і є моя улюблена книга, в якому знаходжу і отримую багато відповідей на власні питання. Я вибрав такий не зовсім звичайний шлях отримання інформації. Так, я не начитаний, або НЕ зачитаний, і навіть цим пишаюся. На мій погляд, начитаність, як і освіченість людини – не порівнюється кількістю прочитаних книг і закінчених навчальних закладів. До речі, багато наших з Вами предків при 3-х класах освіти і відсутності книг у більшості з них, раніше були набагато освіченими і начитаними, ніж МИ сьогодні – сучасні.
 • Пройшов довгий шлях перешкод і уроків в житті, де було безліч: злетів і дуже неприємних падінь, дурних і розумних вчинків, розчарувань і наснаги, печалі і депресій, зради і вірності, образ, почуття провини і пробачень, туги і радості, болю і полегшення, гніву, смирення і Любові, – і тепер СМІЛИВО можу сказати, що я БАГАТИЙ цим всім, розвиваюся, йду сміливо і з задоволенням далі по життю.

Якби я не вмів програвати вчора, то не навчився б «перемагати» самого себе і сьогодні. Мій досвід і помилки – це найцінніша освіта, яка у мене Є.

 • В мене багатий життєвий досвід: і холостяка, і чоловіка, і сім’янина, і батька;
 • Автор ефективної формули здоров’я “ХМАРИ ЛЮБОВІ”;
 • Із задоволенням веду здоровий спосіб життя і прекрасно себе почуваю. Згодом і поступово прийшов до того, що абсолютно відмовився від сигарет, алкоголю, кави, молока, а також ВСІХ продуктів, які містять виробничий цукор. Відмовився майже від усього м’яса, за винятком – риби. Після 18-00 намагаюся не їсти, максимум до 19-00. Вечеряю легко.

Один раз в тиждень з середи 19-00 і до п’ятниці 7-00 не їм взагалі, а п’ю тільки одну воду. Разом – 36 годин на тиждень – голодування. Поступово до цього прийшов, починаючи з 2018 року.

Ранок починаю так: Підйом, молитва, через 10 хвилин роблю зарядку, 50 віджимань від підлоги, і виходжу на пробіжку (крос) – 8 км. Після пробіжки – 50 присідань, вправи на прес – 30 разів, віджимання на брусах – 30 разів. Приходжу додому, приймаю контрастний душ – спочатку теплий і поступово переходить в холодний. Після душа випиваю склянку чистої джерельної води, або з свердловини, або з колодязя, іноді з натуральним соком лимона, і через 30-40 хвилин снідаю.

Сніданок починаю з тертої моркви, і додаю в неї оливкову олію або кукурудзяну. Ходжу пішки протягом дня від 5 до 15 км.

Дисципліну в способі життя вибудовую самостійно, прислухаючись до свого серця, Душі і до «голосу» природи навколо. Не все, що корисно і добре мені, завжди корисно і іншим. Все індивідуально, так як кожна особистість – індивідуальна, особлива і унікальна. Тому, коли даю рекомендації, в тому числі і по харчуванню, то розглядаю і враховую індивідуальні особливості організму конкретної Жінки, її вроджені природні характеристики, і її поточний стан.

 • ПОБУВАВ В 12 КРАЇНАХ: Польща, Німеччина, Бельгія, Голландія, Словаччина, Англія, Болгарія, Румунія, Туреччина, Іспанія, Італія, Австрія.
 • Консультую і проводжу індивідуальні заняття з Жінками з липня 2016 року. Провів уже понад 800 годин консультацій та індивідуальних практичних занять з Жінками.
 • Уже давно не є прихильником класичної медицини. Вважаю, що ВСІ причини хвороб людини і неприємностей в самій людині. Отже, і вихід / рішення / таблетка – теж в ньому, а не в аптеках, і не в лікарнях.

Лікар, який видаляє (вирізає), припікає, або опромінює ПУХЛИНУ (запалення) – не усуває її головної причини виникнення.

Головна причина виникнення – це різного роду психотравматичні, психогенетичні, психологічні, ЕМОЦІЙНІ, ФІЗИКОБІОЛОГІЧНІ, ЕНЕРГЕТИЧНІ причини допологового і післяпологового впливу на людину, які в наслідку спричинили ПУХЛИНУ (запалення, напругу, біль) на тілесному рівні, в конкретному органі / ділянці тіла.

Якщо причина не усувається, даний ефект може пізніше повторитися у вигляді іншої пухлини / запалення / напруги / болю.

Більше того, якщо не усунути причину (причини), це через генетику передається послідовникам роду – дітям, онукам, правнукам.

Трави, мазі, різні цілющі настоянки, здорове харчування, спорт, афірмація, медитація – це все добре, але це не усуває причину (причини), тому можуть бути лише, як СУПУТНІ профілактичні способи ПІСЛЯ опрацювання основ «грунту», «фундаменту». Навряд чи Жінка посадить квітку в твердий,  не оброблений і не підготовлений грунт, в якому і скельця, і камінчики, і гвоздики, якщо вона хоче, щоб квітка виросла. Чи не так? Або, навряд чи бутерброд з маслом і чорною ікрою буде смачнішим не на свіжому, а на черствому шматочку хліба. Тому, спочатку СВІЖИЙ, ДУХМЯНИЙ, МЯГКИЙ І НІЖНИЙ хлібець, а потім і масло з ікрою, і багато іншого – буде в тему.

Тому, спочатку працюю з ГРУНТОМ / ФУНДАМЕНТОМ Жінки, і нічого не вирізаю, не опромінюю, і не припікаю, а займаюся усуненням не наслідків, а знаходженням і усуненням самої ПРИЧИНИ / ПРИЧИН захворювання, і інших проблем в її житті, які перебувають в Душі Жінки , а не в тілі. Після чого пухлина / запалення зменшується, поступово відходить, що чудово сприяє відновленню здоров’я органу, різного роду проблеми і ситуації вирішуються.

Разом з тим, варто зазначити, що Жінка сама собі не може поставити діагноз і лікувати себе, і визначити точно основний симптом, і що найголовніше – знайти кореневі причини захворювання / болю / проблеми / симптому / ситуації / випадку / слідства / наслідків. Лише тільки ДОСВІДЧЕНИЙ практикою компетентний фахівець зможе це зробити.

Справа в тому, що МОЗОК Жінки, як і будь-якої людини, вибудовує їй всілякі захисні емоційні реакції, виправдання і відмазки (у мене немає грошей, я зараз не готова, я все сама знаю і все вмію, почну з нового року або з понеділка, я сама себе вилікую – книжкою, або афірмацією, або медитацією, або майстер-класом, або безкоштовним вебінаром, ось коли закінчу ремонт, відразу почну, як тільки … так відразу …), щоб уникнути болю і дискомфорту. МОЗКУ вигідно – нічого не міняти. Йому все одно – страждати буде його власниця або радіти, наступати на одні й ті ж граблі або перестане на них наступати, хворіти або бути здоровою. Крім того, Жінка самостійно не може бачити і область свого болю, і розмір його, і термін давності його, і градус його.

Спеціаліст – це не мама і не тато, не сестра, і не подружка, який не втягнутий емоційно в жіночу особисту драму, і який бачить ситуацію РЕАЛЬНО з боку.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ДО МЕНЕ

 • Як проходить консультація?

В індивідуальній консультації Жінка озвучує свою проблему, яка її турбує, і каже, що конкретно хоче взамін (який результат) отримати. Я проводжу діагностику стану Жінки і озвучую причини її проблеми (ситуації, хвороби). Визначаю, чи зможу допомогти, чи ні. Якщо так, то пропоную 2 шляхи вирішення проблеми (проблем):

 1. Даю способи, рекомендації, як можна САМОСТІЙНО себе підтримати у вирішенні проблеми;
 2. Складаю для неї індивідуальну корекційну програму. Після чого ми входимо в глибинний і системний процес практичних занять, спрямований на:

– ефективну зміну особистості Жінки;

– створення для неї кращої якості життя;

– гармонізацію її Душі і тіла.

 • Яка тривалість консультації?

Консультація-зустріч триває приблизно 2-3 години. При цьому Ви оплачуєте не за годину, а за зустріч.

 • Яка тривалість одного заняття?

Заняття-зустріч триває приблизно 1-2 години.

 • Як часто потрібно зустрічатися?

Оптимально – 1-2 рази в тиждень.

 • Скільки знадобиться занять?

Розраховуйте мінімум на 12 зустрічей, 2-3 місяці. Цього цілком достатньо, щоб опрацювати ключові турбуючі ситуації, розібратися в них, і зняти гострий стан. В процесі занять ми будемо дивитися на динаміку змін, і Ви приймете наступне свідоме рішення, щоб продовжувати заняття або плавно закінчити.

Хочу попередити відразу.

Якщо проблеми дуже глибокі, пророслі через когось із ближніх предків і перейшли до Вас по генам, то 12 зустрічей буде мало. В даному випадку заняття будуть спрямовані на глибинну зміна особистості, повний аудит Вашого життя, створення нового якісного світогляду і поведінки, створення нових радісних емоцій і відчуттів, щоб бути ефективною, гармонійною, здоровою і зрілою особистістю. Найчастіше Жінки хочуть глибоких змін своєї особистості, що супроводжується регулярними і системними заняттями від 24 до 48 зустрічей, 6-12 місяців, як у фітнес-залі, щоб красивий прес з’явився. Відзначу й таке, що рішення припинити зустрічі – завжди за Вами. Однак прошу не обривати заняття без фінішної зустрічі.

Відносно захворювань тіла.

Для лікування одних хвороб досить буде 3-5 зустрічей, а для лікування інших 12-48 зустрічей. Після завершення первинної консультації назву, яка кількість зустрічей буде досить.

 • Чи можна скасувати (перенести) зустріч?

Звичайно. В такому випадку, будь ласка, попередьте мене за добу до планового часу початку зустрічі.

 • Чи можливо почути відмову в консультації, в заняттях?Так, я можу відмовити в разі, якщо:- Жінка хоче вирішити не свої проблеми, а чиїсь;- Не готова брати відповідальність за своє життя і її результат;

  – Не готова змінитися і працювати над собою, а просто хоче спробувати;

  – Зазначила неправдиву причину і мету свого звернення (приходу) до мене;

  – Оплачує за мої послуги і думає, що раз вже вона «банкір», значить, метапсіхогенолог зобов’язаний їй, і повинен прийняти її проблеми на себе, а вона буде займатися НІЧЕГА НЕ робиттям, і ЧЕКАТИ, коли ж її проблема і життя чарівним чином вирішіться за кілька зустрічей. Шановні! Не чекайте, і не очікуйте, і тоді отримаєте. На рибалці теж багато хто чекає, сидячи біля берега, і думають – Коли ж риба клюне? А як тільки за стіл сядуть, або в туалет відлучаються, так часто риба і клює. Випадковий збіг, думаєте?

  Ні, це навіть не про психологію, бо тут НЕВИДИМІ закони працюють. ВІДПУСТІТЬ свою хватку – ЧЕКАТИ. В очікуванні багато людських бід і нещасть, воно Вам треба? Нагадує, якщо хто не пам’ятає, чи вперше чує про це, якщо хто не знала до цього:

  – біцепси І ПРЕС  не з’явиться у Вас за кілька зустрічей, бо в голові теж є м’язи , просто, вони не видимі. Якщо Ви щось не бачите, чи не знаєте, це не означає, що цього немає;- Моя перша мета НЕ заробити, а ВАМ допомогти. Я відмовляв багатьом Жінкам в консультаціях і заняттях за дуже пристойні гроші. Тому, досить себе поважаю і ціную, щоб не допомагати всім бажаючим;
  – Ви мене звичайно вибачте, що так прямо скажу, але багато Жінк дійсно нахапалися свідомо чи несвідомо за РОКИ, ДЕСЯТИЛІТТЯ, І ЗА ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ різного негативу, як собаки бліх, а потім чухають і кусають себе до болю, і хочуть, щоб їх блохи фахівець вивів за кілька зустрічей. Ви розумієте, про що це? Ось і розумничка, що розумієте.

 • Я – не для всіх Жінок, і всі – не для мене, а для тих обраних, хто дійсно розуміє цінність моїх послуг, здібностей і знань для них, і готові брати відповідальність і діяти вже зараз, а не шукати відмазки.

Якщо Ви досить смілива Жінка, яка замість виЖИТИ (виживати) і страждати – хоче ЖИТИ, яка зараз приймає рішення, щоб записатися до мене на консультацію, яка теж розуміє ВИСОКУ ціну і ступінь ризиків, якщо не ЗВЕРНУТИСЯ до мене вчасно – пропоную Вам детально ознайомитися з задачами, які я допомагаю вирішувати Жінкам, переходьте в розділ послуги.

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.