Жінка – головне джерело любові

Поділитися:

Сьогодні в суспільстві велика кількість красивих жінок, а їх ВНУТРІШНЕ джерело Любові «закупорене», «закрите».

Такі жінки майже в усьому успішні, але тільки не з чоловіком, з чоловіками. І такі жінки не знаходять відповідь на питання: Чому я така гарна, і успішна, і розумна, а з чоловіками «лажа»?

Такі жінки часто:

– роблять помилковий вибір чоловіка;

– виходять заміж не за «свого», а потім в шлюбі мучаться;

– стають жертвами зрад, фізичного і морального насильства;

– стають жертвами: чоловік  ПІШОВ-КИНУВ;

– виконують роль ЧОЛОВІКА в шлюбі, у відносинах;

– іноді або часто входять в секс на перших побаченнях;

– «залітають», а потім стають матерями-одинаками;

– виходять заміж не по-любові.

 

І для того, щоб ЦЬОГО всього не було, важливо почистити своє внутрішнє джерело від того БОЛЮ, що накопичився, і травм минулого, які ці жінки не усвідомлюють в собі, і які НИМИ управляють.

Що може бути, якщо не почистити себе?

Може повторюватися приблизно те ж саме, що я написав вище — і з новими чоловіками, і з нинішнім. Часто такі жінки із-за страху повторення минулого, взагалі ЗАКРИВАЮТЬ себе від яких-небудь стосунків, чим завдають ВЕЛИЧЕЗНОЇ шкоди своєму здоров’ю.

Відразу це не виявиться, але потім тАке може бути, що мало не здасться.  Крім того, якщо у такої жінки є діти, схожі ДОЛІ (наслідки) можуть чекати і її дітей, якщо мама не зміниться зараз.  Тому досить мудрі дівчата і жінки, як мінімум це усвідомлюють, і звертаються вже зараз до мене по допомогу і вирішення їх питань.

Поділитися:

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.