Як жінкам з дитинства ламають психіку

Поділитися:

 

Пішли, боягузка! Така вся обережна, – грубувато сказала бабуся 2 річної внучки.

Люблю помічати деякі висловлювання, що і як «дорослі» кажуть дітям. Таке ось, почув вчора.
А тепер короткий розбір того, які негативні програми «доросла» бабуся «прописала» в психіку внучці, які будуть не дуже добре впливати на її майбутнє життя:

1) Діти себе називають так, як їх називають ті, хто їх оточує з рідних / близьких. Бабуся зробила навіювання – ТИ БОЯГУЗКА. Навіювання зайшло в підсвідомість внучки, після чого її свідомість почне дійсно приймати самовизначення – Я БОЯГУЗКА;

2) Бабуся розкритикувала внучку, тим самим запустила зростання насіння в її житті негативної програми – ЗАСУДЖУЙ ІНШИХ. Бабуся ж приклад «хороший» показала, а внучка приклад і ВБЕРЕ, і буде класно тепер вчитися засуджувати інших;

3) Бабуся побічно висміяла внучку, і заклала їй програму – БУДЬ ОБМЕЖЕНОЮ;

4) Бабуся побічно висловила своє несхвалення поведінки внучки, і заклала їй програму – СТАВИТИСЯ ДО СЕБЕ ПОГАНО;

5) Бабуся проявила в деякій мірі ворожість по відношенню до онуки. Тим самим заклала програму внучці – ТВОЄ ЖИТТЯ – ЦЕ ВОРОЖЕ СЕРЕДОВИЩЕ. Дівчинка цьому поступово почне несвідомо навчатися, і любов їй в житті тільки в фільмах буде видно. Максимум, на що вона буде, швидше за все, натикатися в стосунках з чоловіками – так це на ілюзію любові. Крім цього, попадання в одні невротичні відносини, а потім в такі ж інші, і так далі, як білка в колесі – їй забезпечено. Така жінка з великою очевидністю буде потрапляти на тиранів, або алкоголіків, або зрадників, або альфонсів, або байдужих чоловіків, які, як трофей її завоюють, а потім, інтерес до неї швидко втратять.

Впевненість в собі і класна самооцінка – це теж не для цієї дівчинки. Так це я тільки один момент привів в її житті. А уявляєте, скільки схожих та інших фраз від інших рідних і близьких: мами, чи тата, або виховательок, або няні, або вчительки в школі, особливо до 12 років вона почула ??? Здавалося б без шкідливих фраз …., Але це на перший погляд.

І тут і до ворожки не потрібно йти, щоб побачити високу очевидність наслідків в майбутньому у такої дівчинки, коли вона буде вже жінкою.

Швидше за все, їй вистачить мудрості і розумінь того, що нею несвідомо керують багато негативних програм, і їй не обов’язково йти до фахівця, щоб змінити ці програми на ефективні і очистити свою психіку від тих шкідливих навіювань рідних і близьких, і тут тільки її рішення: далі нести втрати, особливо по здоров’ю, і невдачі, або прийняти зараз мудре рішення почати системно займатися собою з фахівцем.

Поділитися:

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.