Шановні пані, а у вас є собачка?

Поділитися:

Був я недавно в Бенальмадена, і ось які думки до мене прийшли, і вирішив з вами поділитися. Швидше за все, якщо ваша собачка покакає, наприклад, на побережжі іспанської Бенальмадена, ви не думатимете і тим більше не ризикуватимете — чи заплатити за її какашки штраф 500 євро, правда ж?

Як по мені більшість «НАШИХ» за кордоном — досить ЗАКОНОПОКІРНІ. Крім того, навіть без таких табличок, вони добре включають розум, що це природно і нормально — прибирати за собою. Якщо ж ми прибираємо в своїй квартирі, то цілком очевидно, що прибиратимемо і в своєму — НАШОМУ дворі, в своєму — НАШОМУ місті/державі/світі.

Як ви думаєте, чому ж багато «наших» у себе у дворі не прибирають після СВОЇХ собачок? Ймовірно всього, що у них удома чисто, і какашки собачки не лежать цілодобово доки не випаруються. Тобто, ЗА кордоном ми прибираємо, а у себе не прибираємо? Особливо, коли сніг таїть ми всі з вами добре бачимо, як закакана НАША територія.

Якщо жінка не прибирає після своєї собачки какашки, чи не означає, що це якийсь маркер, що в ній самій є КАКАШКА усередині? Виходить, що ТАК. Значить, і тут проблема хвороби розуму і проблема з психікою проявляє себе. А ви прибираєте какашки після своїх собачок?

Ось так, дівчатка, кого це стосується – ПОЧИНАЙТЕ з СЕБЕ зміни у фахівця. Прибирайте свої какашки всередині себе. І тоді, і чоловіки вам будуть хороші зустрічатися (кому-то ж зустрічаються), чоловіки будуть вас любити / поважати / цінувати / будуть вірними. А якщо у вас є діти, то і з дітьми у вас налагодяться стосунки і вони до вас будуть краще ставитися, і здоров’я у вас налагодитися, і місто змінитися на краще, і країна, і світ будуть чистішими.

Хто смілива теж визнати, що всередині неї є какашки в психіці, і готова займатися собою у фахівця, щоб викакать їх нарешті і не стримувати їх в собі роками і десятиліттями, або все життя, і щоб запор пройшов і вийшло нарешті?

 

Поділитися:

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.