Самотність – головний розлад жінок

Поділитися:

Багато сучасних САМОТНІХ жінок – прагнуть бути досконалими. Для цього вони НАМАГАЮТЬСЯ бути ще більш освіченими, затренінгованими, зачитаними, більш успішними, більш красивими. У гонці за досконалістю такі жінки ще більше погіршують свою самотність. Це такі собі “БЕГУЩИЕ” і “БРОСАЮЩИЕ” все нові і нові виклики жінки, які прагнуть нескінченної СЛАВИ і ВЛАДИ.

До речі, є значна частина жінок, яка в шлюбі, і вони теж себе відчувають самотньо ГЛИБОКО всередині, в чому не хочуть зізнаватися, і всіляко це приховують.

Тому, самотність – це розлад не тільки незаміжніх, а й тих, хто в шлюбі.

Для деяких жінок це тимчасовий стан, а для багатьох, він вже став постійним.

Основні причини цього симптому приховані глибоко всередині жінки на рівні дитячо-батьківських відносин через сильну прив’язаність до одного з батьків.

Багато жінок думають, що можуть вирішити проблему свого внутрішньої самотності САМОСТІЙНО різними способами, такими як:

– зануренням в роботу;

– заїданням або дієтами;

– фітнесом;

– алкоголем;

– Говерлою і Ельбрусом чергових ТРЕНІНГІВ.

Ні ні, я не кажу про те, щоб не займатися своїм тілом і інтелектуальним розвитком. А про те, що у багатьох жінок (мова не про всіх) саме ці заняття насправді і безліч інших ЯК «наркотик» втечі від самотності. Тобто, не вирішення питання у фахівця, а втеча від вирішення цієї проблеми, що незабаром вирощує все нові і нові проблеми в житті жінки.

Більшість жінок не усвідомлюють, що вони ГАСЯТЬ в такі способи СВОЇ глибокі травми ПСИХІКИ.

Травми і розлади психіки не прощають людям, якщо вони ними не займаються, і мстять потім різного роду неприємностями, проблемами, нещастями і хворобами.

Поділитися:

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.