Про одну жіночу пастку в соціальних мережах

Поділитися:

Часто багато жінок квапляться викладати фоточки зі своїми бой-френдами в соц мережі, і Фейсбук, і Інстаграм — не виключення.  Ось була вона без чоловіка, і тут бац — і з чоловіком вже.  Я розумію реакції таких жінок, і це класно, що хочеться кричати на весь світ — Я В СТОСУНКАХ. Інколи або часто, такий поспіх, створює пастку таким жінкам, і через деякий час, вони з цим бой-френдом вже не в стосунках.

Пастка в тому, як то кажуть — не кажи гоп, поки не перескочиш.  Про початок стосунків багато дівчат і статус міняють на новий — В стосунках, і фоточки викладають, а ось про завершення стосунків — сміливих немає, щоб «крикнути». Розумію.

Що хочеться порекомендувати таким дівчатам?

Дівчата! Ви ж розумієте, що ці стосунки можуть бути не єдиними у Вас, і свої нові стосунки після цих досить мудра дівчина не опубліковуватиме на загальне зирево. Хоча, є такі, які опубліковують. І, це теж добре, адже Мудріти — процес, який здійснювати досвідом ніколи не пізно.  І головне, що хочу сказати. Набагато безпечніше і без пасток на свою голівоньку, на мій погляд, запостити свою радість вже тоді, коли ВИ вийшли заміж.

Думаю, тут справа особиста кожної, бо і новоспечене заміжжя можна не афішувати, хоч би по-початку. Ну, Ви зрозуміли, щастя любить тишу.  А то, дивлюся, адже як багато мудренних дівчат, і «прокатаних» вже різними тренінгами і майстерністю, а ТАКІ дівочі помилки здійснюють…

У Фейсбук і в Інстаграм, і особливо в тих, хто Вас особисто знає, і які на Вас дивляться через дзеркало соціальної мережі є ж очі. Напевно мене зараз такі дівчата зрозуміли, про які метафорично очі говорю. Тому вважатиму за краще далі не розшифровувати, що це означає, і які ще пастки тут. Ну, Ви мене зрозуміли.

 

 

Поділитися:

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.