Чи є любов в парі, або її немає

Поділитися:

Якщо в парі дійсно справжня любов – ні він, ні вона не буде ображати один одного, і ображатися один на одного.

У справжнього кохання – НЕ буває образ.

У невротичної любові – бувають образи, в якій живе основна частина суспільства.

Образа – це маркер незрілості особистості.

У зрілому союзі взагалі немає місця образам. У дозріваючому союзі, іноді можуть бути, однак і ВІН і ВОНА свідомо над собою працюють у фахівців, щоб дозріти.

ВСІМ нам важливо дозрівати, адже ніхто не досконалий в цьому світі.

Добре, коли ОБИДВА партнера займаються своїм дозріванням у фахівців. Однак найчастіше, до фахівців звертаються жінки, а чоловіки, в основному, МАЙЖЕ ніколи не визнають у себе наявність ТИХ або ІНШИХ розладів.

Буває так, що обидва ПАРТНЕРА в процесі комунікації в чомусь не зрозуміли один одного. Якщо ПСИХІКА одного і іншого в межах норми, то, швидше за все вони зрозуміють, що сталося маленьке непорозуміння, і образа тут ні до чого. Важливо розмовляти один з одним, роз’яснювати, замість ображатися і кривдити.

Крім того, ОБРАЗИ же безслідно не минають, і поступово руйнують УМ і ТІЛО людини.

 

 

Поділитися:

Консультации и занятия с Женщинами провожу чаще всего  в онлайн (скайп-видеосвязь, или фейсбук-видеосвязь), поэтому  абсолютно доступен для всех желающих Женщин, независимо от того, в какой точке Мира они находятся.

Иногда, по договоренности, возможна и офлайн (личная) встреча, если Вы проживаете в г. Киеве, или готовы приехать в Киев.

В моём случае не имеет значение для эффективности – онлайн, или офлайн формат. Мои методы и способы работы одинаково эффективны, как в первом, так  и во втором формате встреч.

Консультації та заняття з Жінками проводжу найчастіше в онлайн (скайп-відеозв’язок, або фейсбук-відеозв’язок), тому абсолютно доступний для всіх бажаючих Жінок, незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться.
Іноді, за домовленістю, можлива і офлайн (особиста) зустріч, якщо Ви проживаєте в м.Києві, або готові приїхати до Києва.
У моєму випадку не має значення для ефективності – онлайн, або офлайн формат. Мої методи і способи роботи однаково ефективні, як в першому, так і в другому форматі зустрічей.